Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha odafigyelek és tornázom,...

Ha odafigyelek és tornázom, kilóból miért nem fogyok? 175 cm magas 84 kg-s vagyok,30 éves nő. Hogyan tudnám elérni a 69 kg-s álomsúlyt?

Figyelt kérdés
Erős csontozatú vagyok, 70kg körül éreztem magam a legjobban. 2 hete intenzívebben alakítom az életemet, hetente 3x edzésre járok (1 óra zsírégető step és 1 óra alakformálás), nem eszem fehérkenyeret, csak teljes kiörlésűt, és odafigyelek az étkezésre. Csokit nagyon ritkán eszem - nem tudom teljesen elhagyni. Viszont szeretnék június-július környékére szépen veszteni a kilóimból. A testem már kezd átalakulni, formásabbnak látom magam, de a kilóim nem változnak. Hogy lehet ez?
2009. ápr. 7. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Jól csinálod, csak ne add fel, akkor se ha nem látod a mérlegen még az eredményt. Meglátod még 2 hét és csak úgy kanyarodik lefelé a mérleg görbéje:)KITARTÁS!!!!!
2009. ápr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, kitartás. Te is látod, mint írtad, hogy átalakult a tested: eltűnt a zsír, s helyette izom lett. Ne csodálkozz, hogy nem fogytál, a zsír könyebb, mint az izom. És, ha így haladsz, egy idő után a mérleg is kevesebbet mutat majd.
2009. ápr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igyekszem nem feladni, csak olyan hihetetlen, hogy ha izmosodom, akkor mitől csökken majd a kilóim száma. :(
2009. ápr. 7. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!