Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lenne egy kérdésem! Fogyhatok...

Lenne egy kérdésem! Fogyhatok ha közben normálisan eszek?

Figyelt kérdés

Elkezdtem fogyózni igaz,hogy csak 2napja, de tegnap futottam 800métert és csináltam este 80felülést..Igazából nekem nem bajom mással csak azzal,hogy nagy a hasam.És az lenne a kérdés ha ugyanúgy eszek mint eddig kivéve az édességeket és az üdítőket csak bukorékmentes vizet iszok vagy csapvizet.Az evés meg mint eddig plusz a sport.És főként megpróbálok zöldségeket enni igaz h.nem szeretem őket de szüleim szerint kell az is.(ezt énis így gondolom).

Szerintetek van értelme folytatni ezt.(Egyébként 10kg-t szeretnék leadni.)


2011. júl. 30. 18:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha kicsit kevesebbet is eszel, mint eddig , akkor simán,

Én is így fogytam le 21kg-ot.

Sok sikert:)

2011. júl. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen amúgy fogytam már le 12kg-t úgy h.nem ettem 1nap csak 1szer .De ezt nem akarom folytatni mert kikészült a gyomrom és utána normálisan szerettem volna enni de mindent kihánytam..
2011. júl. 30. 19:29
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha a kalóriaigényedtől kevesebb a bevitt tápanyag,akkor fogyni fogsz.

Szóval úgy állítsd össze az étrended,hogy meglegyen a kalóriadeficit.Ennyi.

Felülés helyett meg hasprés,térdemelés,csípőemelés,homorítás.

2011. júl. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm í válaszod!!!!:)
2011. júl. 31. 21:04
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha normálisan étkeztél eddig, csak túl sokat ettél, akkor kisebb mennyiséggel és sporttal tudsz fogyni. De sajnos a 800 méter futás az nem sport. Max. 10-15 perc lehetett, és ezen a 80 felülés sem javít. 1-másfél óra kellene legalább, két naponként.

Ha az étkezésed eddig nagyrészt fehér kenyérből, sült krumpliból, zsíros dolgokból, műkajákból állt, akkor ha ezekből kevesebbet eszel, attól még nem fogsz lefogyni. Max. nem, vagy csak lassabban hízol.

2011. aug. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne áltasd magad, sokkal kevesebbet egyél, ráadásul a napi kalóriabevitel ne legyen több 1200-nál! Útifű maghéj, nem drága és csak egy kis vízbe téve megiható, jól telít. Alapvetően zöldségalapú étkezés, semmi fehér kenyér,sem kolbász, sem zsírosak. Minél több gyümölcs és nyers zöldség. Talán így, bár nekem még így is nehezen megy.
2011. aug. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
1200 akkor, ha 150 cm vagy és nem mozogsz. Egyébként koplalás.
2011. aug. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat egyébként azóta tudtam fogyni 2,5 kg-t és nem koplaltam
2011. aug. 3. 10:35
 9/12 anonim ***** válasza:
négy nap alatt ezzel nem fogysz 2,5 de még fél kilót se. ami lejött rólad, az a víz. amit csinálsz az sajnos ténleg nem elég testmozgás. ha 800 méter helyett mondjuk másfél kilométert futnál, és 80 felülés helyett először 100->150>200>250 majd 300 felülést csinálnál (kétnaponta mondjuk 25tel emelve a számot), akkor két-három hét alatt leadhatnál ennyit, úgy, hogy mondjuk 2000 a kalóriabevitel. sok szerencsét (:
2011. aug. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
azt mondassz amit akarsz de azért elsőnek nem kezdtem másfél kilóméterrel mert tudom h.milyen vagyok már tovább nem tudnám emelni meg a felülést sem.....és ne gondold azt h. telihassal álltam a mérlegre ..
2011. aug. 4. 08:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!