Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csak nekem ingadozik 2-3...

Csak nekem ingadozik 2-3 kilót a súlyom naponta? Mitől?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt: 68.9

Tegnap: 65:5

Ma: 67.8

Tegnap már úgy örültem, hogy lement valamennyi, aztán ma vissza is jött. Mindig reggel mértem, kaja előtt wc után. Nem kell megjöjjön. Mindig így ingadozik, mikor nem fogyóztam, akkor is.

Mitől van ez?

23/L


2011. aug. 1. 11:01
 1/5 anonim válasza:
Őszintén megmondom, nekünk akkor volt ilyen ingadozás mikor kiderült, hogy rossz a mérleg. Majdnem szívbajt kaptam mindig, de akkor tűnt fel hogy elromlott, mikor egymás után 2-szer ráálltam és 2 kiló különbséget mutatott. Jól mérsz, és nem hiszem, hogy valami bajod lenne.
2011. aug. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy rossz, a párom mindig ugyanyannyi. Meg nekem is ugyanazt mutaja, ha egymás után kétszer állok rá. Csak másnap mutat mást, vagy este.
2011. aug. 1. 11:21
 3/5 bix ***** válasza:

nem kéne magad naponta mérni. annyira minimális lesz a fogyás naponta hogy igazából nem is érdemes...


hetente pl hétfőnként reggel minden után kaja előtt. és akkor is ingadozni fog. mert ilyen a szervezet. pl én reggel elmegyek nagydologra, de ettől még nem ürül le a belem. van még benne kaja, függően attól hogy mennyit és mit ettem. annak is van súlya, stb. ha jó a diétád és a mozgás akkor hetente azért látni kell hogy csökken.

2011. aug. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nem mindegy, hogy evés előtt, vagy után méred meg a súlyodat
2011. aug. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Miért olyan nehéz elolvasni a kérdést válaszadás előtt? Írtam, hogy ez kaja előtt, wc után van.
2011. aug. 3. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!