Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zsírégetés és izomépítés...

Zsírégetés és izomépítés egyszerre?

Figyelt kérdés

Az alakommal nincs semmi baj,de a hasamon van vagy 2kg felesleg.

A célom az lenne hogy a hasamról leadjam a zsírréteget a kockahas érdekében,de szeretném ha a súlyom nem csökkenne.

Elkezdtem csökkenteni a kalóriabevitelt,rengeteg dinnyét eszem,csak az a gond hogy mindenhonnan fogytam,de a hasamról minimálisat:(

176cm 70kg-os férfi vagyok.


2011. aug. 2. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ezt nem lehet megcsinálni... vagy ez vagy az... a rengeteg dinnyén meg igencsak elgondolkodnék, hiszen egy fél dinnyében kb 1200kcal van.
2011. aug. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bix ***** válasza:
két teljesen ellentétes folyamat. az izom építéséhez több kalória kell mint a szükségleted, a fogyáshoz kevesebb. dönteni kell hogy merre hány óra, mit akarsz, mi a cél. tömegelés vagy fogyás. annak megfelelő mozgás és kaja
2011. aug. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fuss sprinteket. Attól szálkásodsz és izom is marad rajtad.
2011. aug. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bix ***** válasza:
kár hogy a felsőtesthez mindenképp kéne súlyzós edzés is. nem hiába diéta mellett se lehet abbahagyni a súlyzós edzéseket, sőt a nagy súlyokat se, csak mellette kell tolni a kardiót is... teljes testes edzések a legjobbak, csak itt halkan szabad csak mondani mert fejbelőnek
2011. aug. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Akkor először leadom a súlyfelesleget ami jókora izomveszteséggel jár,aztán elkezdem zsírmentesen visszaépíteni az izomzatot és tömeget növelni,gondolom én..

Egyébként a dinnyével nem értek egyet,mivel 95%-a víz és gyümölcscukrot tartalmaz ami azonnal felszívódik és még telítettség érzetet is ad,szóval lehet vele fogyni.

Edzeni közben nem igazán tudok mert miből merítsek energiát ha kalóriadeficet csinálok..?

2011. aug. 2. 16:16
 6/6 bix ***** válasza:
a kalóriadeficit mértéke a kérdés. nem a megláte. ha nincs deficit akkor nem fogysz... valamennyi kell. pont. tömegelésnél viszont úgyis visszakúszik a zsír is, mivel több szénhidrát kell mint amennyit elégetsz... innentől meg lesz majd még diétád nem is egy.:)
2011. aug. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!