Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Amikor fogyoztók és rátok jön...

Amikor fogyoztók és rátok jön a farkas éhség, akkor milyen trükköt alkalmaztok, hogy ne faljatok fel mindent?

Figyelt kérdés
vagy mi az amit még megesztek lelkifurdalás nélkül?
2011. aug. 2. 15:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Apukám ultimate trükkje: akkor kell elmenni egy fél órára futni.
2011. aug. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 bix ***** válasza:

egy normális diétában amibe belefér 1300-1600 kcal nem igazán kéne falási rohamaid legyenek. ha persze nincs mozgás és 4-600 kcal-on tengődsz...


igyál vizet...

2011. aug. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Sajna ezzel én is így vagyok,zöldséget eszem ha megéhezem,paprika,ubi,pari, pillanatnyilag segít!!
2011. aug. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
nem szokott soha farkaséhség rám törni mivel egy nap 6x eszek kis adagot. sosem vagyok nagyon éhes.
2011. aug. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ásványvíz-piritóskenyér-ásványvíz
2011. aug. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Akkor rosszul fogyozol!


En amikor fogyozok sohasem vagyok ehes, mert sajnos egesz nap ennem kell... (7-9-szer eszem egy nap)

2011. aug. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Bizony! Nem szabad éhezni! A szervezeted pont ellenkezőképp fog reagálni, és még az almától is hízol.. Mert azt hiszi, el kell raktároznia, felkészül az ínséges időre.

Szóval soha ne éhezz!


Én norbi update termékeket szoktam enni. Vagy aszerint készítem az ételeimet: pl. tejbegríz helyett édesítős tejbezabi.

2011. aug. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

akkor fogalmazzunk úgy,hogy nem feltétlen farkas éhség hanem mondjuk nagyon megkívánsz valamit..! akik főznek a családnak is azok tudják milyen nehéz megállni,hogy csak salit egyen hallal..


köszi az eddigi válaszokat

2011. aug. 2. 15:48
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is egy hatalmas adag salátát szoktam enni. 2-3 paradicsom, uborka, salátalevél, hagyma, és amit épp még megkívánok zöldség. Az önteteken szoktam variálni.. Van, hogy mustáros-borsos, van hogy tökmagolajos, vagy szezámolajos, mindegyik más-más ízt ad neki, és így lesz változatos.
2011. aug. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csinálj fehér piskótát,ch csökkentett lisztel és kend meg diétás lekvárral. Vagy pudingot édesítőszerrel és vízzel. Nem csoda hogy farkaséhes vagy ha állandóan salátával meg hallal kínzod magad
2011. aug. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!