Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok és 70kg. Hogy...

14 éves vagyok és 70kg. Hogy fogyjak le? Adjatok valami hatásos étrendet!

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 15:56
 1/6 anonim válasza:
én is 14 vagyok és én 65 kg.Sikrült egy-két hét alatt lefogynom 5 kgt : ) avval h rengeteg gyümit ettem meg a barátaimmal nagyokat sétáltünk
2011. aug. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
*u
2011. aug. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
testmagasság? a testtömegindex a lényeg, a testsúlyodat ne a korodhoz igazísd!
2011. aug. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
magasságom:166cm
2011. aug. 2. 21:13
 5/6 anonim válasza:

Én is mostanában fogytam 6-7 kg-t. Kevesebbet ettem(koplalni se lehet), és mindennap ettem gyümölcsöt, kihagyom a csokikat, csipszeket, cukros üdítőket.. :) és sétálni szoktam a kutyámmal elég sokat illetve barátokkal, vagy csak simán busz helyett :) (nem nagy városban lakok szval megoldható nekem xD) De a legfontosabb hogy legyen elég kitartásod..:) Én már emiatt feladtam egyszer dee nemszabad:) Szerintem könnyebb ha keresel magadnak valakit aki hasonlóan diétázik és akkor bíztatjátok egymást:) Ha szeretnéd leírhatom 1 napomat.. Sok sikert, kitartást!:D

15/L

2011. aug. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Szerintem 14 évesen ekkora magassággal ne akarj lefogyni.

1: még nyúlni fogsz

2: nem mindegy, hogy mennyi ebből zsír, és mennyi izom

3: ha mégis elviselhetetlenül kövérnek érzed magad, az lenne a logikus, hogy többet mozogsz, nem?

2011. aug. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!