Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Minél gyorsabban, kevesebb...

Feketecske kérdése:

Minél gyorsabban, kevesebb mint egy hét alatt szeretnék 2 kilót lefogyni, úgy, hogy utánna megmaradjon a testsúlyom, ne hizzak vissza? Próbáltam már fogyni, de nem sikerült.

Figyelt kérdés
Segitsetek!Gyorsan le kell fogyjak.
2011. aug. 2. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:

dr steinberger 5 napos léböjt méregtelenítő kúra. én 5kg-ot fogytam vele,semmi mellékhatás nem volt.

neten nézz utána. én dm-ben vettem meg a hozzávalókat,lehet olcsóbban is kihozni,én csak a búzafűlevete vettem ebből, a többit sima zöldség-gyüliléből,és így kb 2-3000 ftból megvan

2011. aug. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

és ez a módszer csak rövidtávra jó, vagy hosszú távon megmaradt az eredmény? csakmert jól hangzik :)

Más hatásos gyors módszerről nem tudok :(

2011. aug. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
megmarad,ha utána tartod magad az egészséges táplálkozáshoz és mozogsz is. ez a kúra arra jó h kimossa a méreganyagokat,salakanyagot,vizet ami felgyülemlett. én 65-ből fogytam le az 5-öt,nekem se ment sehogy se-szülés után- de ez szépen beindította.
2011. aug. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Köszi :D
2011. aug. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy 1 hét alatt két kg zsírt leadj naponta kb 2600kcal minuszt kell produkálnod. Ez nem csak matematikailag hanem biológiailag is lehetetlen. Ha pl valamilyen küzdősportot űzöl és be kell férned a súlyhatárba akkor lődd ki az izmaidból a tápanyagokat olyankor vizet vesztesz, + futás vastag cuccba, kb 1 nap alatt 4kg lemegy, ami persze vissza is jön amint megint inni kezdesz.


Ha nem vagy sem ökölvívó sem más élsportoló ahova súlyhatár köt akkor koplalj, egyél ennyit mint egy 2kg-os vágni való csirke (700kcal) tuti lemegy az a 2kg... izomból...

2011. aug. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem se a zsírból ment le. de soványabb lettem mert rengeteg mindent kimosott. pl az arcom is soványabb lett mert én nagyon bevizesedtem. és lapos a hasam. utána meg lehet dolgozni a zsír ellen,és könnyebb a fogyás,mert a slakanyaggal már nincs gond :)
2011. aug. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!