Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Amit szeretnék ahhoz jók a...

Amit szeretnék ahhoz jók a gyorséttermi ételek? 22/f többi lent.

Figyelt kérdés

Lényeg hogy nem nagyon tudok felszedni súlyt igy stagnálok 75-80 kg között


rendszeresen edzek 3 féle küzdősportot és mellette napi 8km futás és rengetek hasizomerősitős ill súlyzós gyakorlatot , x fekvő x felülés x húzódszkodás vagyis mozgok rendszeresen és hétvégente úszok.


magasság 182cm

súly 75-80kg


jelenleg vizuálisan igy nézek ki:

[link]


A kérdésem az lenne hogy felszeretném magam nyomni 90kg ra és 2 lehetőség jutott az eszembe


1: napozim (anno ez használt is ettől jött rám +kg)

2: mivel rengeteget mozgok és valóban mozgás nem konditermes , igy arra gondoltam hogy elkezdenék gyorséttermekben enni hátha igy feljön rám némi + kg amit a rendszeres edzéseimmel fel is tudnék dolgozni vagyis meglehetne a kb 90kg súly amit akarok úgy hogy le is edzem és izommá alakitom szépen szólva :)


vagy ez hülyeség ?


kox hoz nemértek és a súlyom stagnál egyedül akkor jön fel rám + súly ha fekszek és mekibe eszek minden nap (ez volt régen) szóval innen jött az ötlet mi lenne ha "Super Size Me"-t játszanék csak annyi különbséggel hogy én napi 3-4 órát edzek különbféle küzdőportok által és emmelé még napi 8km + egyéni (hasizom + fekvő + húzódszkodás + súlyzózás) úszást csinálok szóval a mozgás része is meglenne a dolognak.


vagy ha valakinek egyéni ötlete van az is érdekelne :)


köszönöm


2011. aug. 3. 03:35
 1/9 anonim ***** válasza:

és ha hájas leszel, annak mi értelme lesz? több vagy hatékonyabb edzés, normális fehérje és minőségi szénhidrát


kép alapján bőven rád fér még a súlyzós edzés

2011. aug. 3. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 bix ***** válasza:
100%

uhh ez így reggelre elég durva volt.


1: napo


tényleg? a lehető legfos@bb szemes hamisított sz@rt akarod magadba tolni??? mikor toltad 1876ban? jött rád akkor? és most hol van? felejtsd el a napo-t örökre. lehet egyáltalán még kapni? már amikor piacon volt akkor az alja volt kb...

hihetetlen messze vagy te még a genetikai határaidtól.


2:mekis kaja. párizsis kenyérrel próbálkozz inkább. attól se lesz izom... vihetsz be szemetet attól még hízni is fogsz, de zsír fog felmászni több. tiszta kajákat kéne enni, ipari mennyiségű normális szénhidrát és fehérje.


az a baj hogy a nagy izomhoz nagy súly kell. és sajnos konditerem. nem egy cimbora űz mindenféle küzdősportokat, állóképesség, robbanékonyság, rugalmasság. ezekre jó, de ha nagyobb izmokat akarsz akkor iszonyat lassú lesz. neked pedig ahogy látom tegnapra kéne. nehéz ügy. én azt tanácsolnám hogy kezdj el normálisan ipari mennyiségeket kajálni normális ételekből, zabpehely, rizs, rizspufi (ez a hamlet féle lapra préselt valami én valami ripszropsz cuccot tolok), és hús hússal. vegyél valami normális tejsavó fehérjét (vehetsz tömegnövelőt is, de jobban személyre tudod szabni ha te teszed mellé a szénhidrátot és valamivel olcsóbb is ha külön szerzed) és edzések után reggel meg este toljad befele. napi 5-6 masszív, normális nem zsírburger étkezés, és mehet 3 - 4 folyékony is. valami jófajta multivitamin is elférne, és ha úgy érzed akkor egy mono kreatin is, ha az nem jött be akkor érdemes csak a design kreákhoz nyúlni...


nem tudom mi a célod. ha koxolnál is akkor gondolom a küzdősportok csak hobbit jelentenek. innentől ha normális alakot akarsz gyorsabban, dobj annyit, hogy 3 súlyzós edzés legalább beleférjen. profi szinten elég nehezen tudom elképzelni hogy 3 ágon is kiemelkedőt lehessen elérni.

2011. aug. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Lattam a tegnapi kerdesed is, elegge kamuszagod van....
2011. aug. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hihetetlen egyeseknek mikre van idejük..
2011. aug. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
7:44-es! Miért van kamu szaga?
2011. aug. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

06:28


köszönöm szépen a válaszod !



nem kamu milenne benne a kamu :)


gyorsan kell felszednem a napot hagyom akkor de akkor a kajába van a titok hát akkor megpróbálok egy étrendet kialakitani és lesz ami lesz


ezekszerint be kellene iktatnom konditermet is?

2011. aug. 3. 14:37
 7/9 bix ***** válasza:

ha "gyorsan" és hatékonyan akarsz izomtömeget növelni mindenképp. nem egy profi mondta már: a végeredmény 70%ban a konyhában dől el... kaja a lelke mindennek.


nem félreérteni. komoly harcművészek iszonyat izomzatot képesek kialakítani, és tényleg brutál jól kinézni. DE! amit látsz az 5-6 éves koruktól tudatos táplálkozás, rendszeres, versenyszerű profi edzés végeredménye. célgépek. amióta az eszüket tudják ezzel foglalkoznak, és így élnek. van ismerős kickbox és kempós is, iszonyat edzésmúltal, tény hogy úgy néznek ki ha te is rá tudsz szánni 15 évet akkor hajrá:)

2011. aug. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazad van igy már nekem is érthető :) Köszönöm
2011. aug. 4. 00:19
 9/9 anonim válasza:

"7:44-es! Miért van kamu szaga?"


Azért, mert már nem ez az első kérdése.

Pár napja még ajánlották neki az úszást, most meg már itt azt írja, h úszik.

Meg bele gondolsz, 3 küzdősport, meg napi 8 km futás meg ilyen meg olyan edzés meg még úszni is jár és közben nőni is akar és mind ezt úgy, h lövése sincs semmiről.

Olvasd már el még egyszer a kérdést, szerinted, aki ilyen komolyan sportol az feltenne egy ilyen kérdést, h gyorséttermi kaja?

Hagyjuk már....

Meg itt a gyk-n? miért nem az edzőt kérdezi?

2011. aug. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!