Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akkor ez most mitől van?...

Akkor ez most mitől van? (többi lent)

Figyelt kérdés
Este megméredzkedtem, és 3 kg-mal többet mutatott a mérleg, mint reggel, igaz reggel ruha nélkül álltam rá a mérlegre.Ugyanannyit ettem ma, mint amennyit szoktam, amennyivel fogyni szoktam, sőt ma még keményebb is volt az edzés, mint eddig, és mégis 3 kg-mal többet mutat a mérleg.Ráadásul nem is vacsoráztam, utoljára fél 3-kor ettem.Viszont ma többet ittam, mint tegnap, 3,5 litert, és tegnap sokkal többször voltam wc-n, mint ma, ma alig voltam wc-n.Az lehetséges, hogy ennyi víz van bennem, a szervezetem ennyi vizet tart vissza?Lehet, hogy meg fog jönni, de már ideje is lenne, mert már egy pár hónapja nem jött meg..Ja meg tegnap este is megméredzkedtem, de akkor 2 kg-mal kevesebb voltam, mint ma este.Az durva lenne, ha 2 kg-ot híznék 1 nap alatt 1200 kalóriával és 2 óra mozgással..
2011. aug. 3. 20:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintem ma még fogok mozogni 1 órát.
2011. aug. 3. 20:27
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de most tudnék csúnyákat írni..Jobb lenne,ha utánaolvasnál a dolgoknak! Este azért mutat többet a mérleg,mert egésznap ettél,ittál..Reggel még üres a gyomrod. Akkor mérd meg magad hetente 1x!! napi méregetésnek semmi értelme..Ja és vedd elő a centit az hasznosabb:)
2011. aug. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most olvasom,h pár hónapja nem jött meg?:O Ez elég anorexia gyanús ,gondolom 170/44 lehetsz:O
2011. aug. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok anorexiás, 160cm/47kg vagyok(most perpill 50), csak még nem állt be rendesen, mert 14 éves vagyok.
2011. aug. 3. 20:33
 5/5 bix ***** válasza:

kedves kérdező. amit megiszol víz azt mind kiment? és amit ettél az már átért az emésztőrendszeren? nem... akkor? az agyadat kéne használni hogy valjon mi történt veled aznap. jaaa. hogy ettél ittál. amit reggel meg elhelyezel majd a wc-be és megint könnyebb leszel. jérzus atyám..


mérni magad meg fölösleges naponta. bőven elég hetente, reggel, pisi kaki után

2011. aug. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!