Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hetem van formába hozni...

3 hetem van formába hozni magam, ez így menni fog?

Figyelt kérdés

Felesleg van a hasamon és a csípőmön kb 3 centit kéne fogynom.

R: 1 sz. telj. kiörl. kenyér 2 tojás rántottával

E: natúr hús 1 evőkanál rizzsel csak.

V: csak hús köret nélkül


Edzés: heti 3* spinning ,2* fél óra kardió+súlyzós edzés

Ezen az 5 napon has+csípőgyakorlatok mindig.


2011. aug. 4. 01:30
 1/4 A kérdező kommentje:
+ edzések után 1 fehérjeturmix
2011. aug. 4. 01:32
 2/4 bix ***** válasza:

ohh asszem én még 3 hétig nem nézek erre... itt volta nyár de megint mindenki 3 hét alatt akar 30 kilót fogyni. szeptember...


kérdező: sz@rt se fogsz tudni mozogni, második nap beájulsz. semmi szénhidrátot nem viszel be. (a teljes kirörlésű szeleted az semmi.) fogyni fogsz, de ezzel mozogni normálisan nem. első körben izom majd némi zsír veszteség lesz, de hogy rusnya lesz az eredmény az már most borítékolható... 1200 kcal alá nem is szabadna menni, egyszerűen mert iszonyat veszélyes lehet, szétvághatod a hormonháztartásod, de a keringésed is...te meg egy 100 kcal-os diétát akarsz végigcsinálni


tudod mit csináld. 2-3 nap után be fogod bukni. teljesen biztos

2011. aug. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Már megbocsáss de rajtam nem 30 kg felesleg van,hanem kb.2!

És nekem a centi a lényeg,nem a kiló.. 0,5-1kg/hét a fogyás norm. üteme,de mivel VÉKONY VAGYOK alapjáraton ezért nehezebben fog menni.

Amúgy sem tudok többet enni,mert nem kívánom..

De ilyen hozzászólásokra nincs szükségem,mert már csinálom 2 napja és semmi bajom:)

2011. aug. 4. 08:47
 4/4 bix ***** válasza:

"És nekem a centi a lényeg,nem a kiló.."


ne félj. a centik is mennek majd. az izomsejteknek van térfogata, ahogy kiürülnek a centik is lemennek... de sok sikert, persze lehet hogy én tévedek így valamivel több mint 100 kiló összfogyás után, de minden bizonnyal talán mégsem:) figyeld az edzésteljesítményedet, a szellemi teljesítőképességedet, az állóképességedet. láttál már szépen rajzolt 1/x függvényt? pozitív tartományát érdemes tanulmányozni. de lehet hogy nálad nem így fog kinézni, ezesetben egy nóbel díjat megérdemelsz, mert alapvető biológiai szabályokat sikerült áthágnod.

2011. aug. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!