Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kb mennyi idő alatt mennyit...

Kb mennyi idő alatt mennyit lehet fogyni napi 15 perc futással?

Figyelt kérdés
Az étkezésre természetesen figyelek, bár a fizikai munkám miatt nem tudom kerülni a cukros italokat (olyan 0,5 max 1 L naponta). Most vettünk egy futógépet, most kezdtem futni. Természetesen szeretném majd növelni a mennyiséget, de egyelőre nem megy.
2011. aug. 4. 18:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
13%
Mert mi vagy Te, kóla ivó? Elég nevetséges, hogy a cukros üdítőtől nem tudsz megszabadulni, mert nem lehet helyette ásványvizet inni, ugye? Másfelől 15 perc futás alapból nem jó. Futás a kardió mozgások közé tartozik, izommunka, nem zsírégető mozgás. Ugyanolyan kövér leszel. Tempós gyaloglás napi min. 40 perc. Kerüld a cukrot, lisztet.
2011. aug. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
Nyilván tesztelő a Coca Colánál.
2011. aug. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
pedig ki kéne iktatni a cukros löttyöt, mi lenne ha vizet innál helyette?1 liter kólában majdnem 500 kalória van , amit pluszban beviszel és igazából nem profitálsz belőle mert üres kalória. ha már azt elhagynád sokat tennél a fogyás érdekében. 15 perc futás mellé meg csinálj súlyzós edzéseket vagy valami. legyen meg a napi 40-60 perc edzés.
2011. aug. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 bix ***** válasza:
100%

"ásfelől 15 perc futás alapból nem jó. Futás a kardió mozgások közé tartozik, izommunka, nem zsírégető mozgás."


te nagyob b4rom az izom mitől mozog? ha közöd nincs a témához minek magyarázol? az izom energiát éget. minél hosszabb időn keresztül minél több nagy izomcsoportot kellene mozgatni, annál több kalória ég el, annál többet kell fedezni zsírból, mert mi a zsír? energia.


ekkora egy idiótát. eszem megáll

2011. aug. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%

Nem értem itt az embereket! Mindenkinek az a fixaideája, h napi 60 perc mozgás a minimum, ha attól kevesebb, menj a fenébe! Ez baromság! Ha napi kettőt szökkelsz, az is napi kettővel több, mint amit amúgy csinálsz!!! (ok sarkítottam, ebbe bele ne kössön valami álokos!!!)

Napi 15 perc futás jó, később lesz több is, naná h fogyni fogsz, akkor is ha kólát iszol, mert ennyivel többet csinálsz, mint ezelőtt!

2011. aug. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
napi 15 perc mozgás lehet hogy több a semminél, na de komolyan nincs több ideje valakinek 15 percnél?? 15 percért át sem öltözök az edző cuccomba. azért írtam ha már mozog mozogjon kicsit többet. azt megértem hogy futásnál nem megy több eleinte de futás mellé nyugodtan mehet más edzésforma.
2011. aug. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Neeem, félreértetted, nem bír még többet :) Most kezdte, egy-két hónap és biztos többet bír majd!
2011. aug. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nem értettem félre tudom hogy most csak ennyit bír ezért mondtam hogy mellé súlyzós edzés vagy vmi más jó lenne még mert 15 perc az semmi.
2011. aug. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 bix ***** válasza:
57%

ilyen magabiztosan kijelenteni hogy 15 perc futással elindul a fogyás... nem tudom én nem tenném...


15 perc laza kocogással eléget mondjuk 250 kcalt, vagy annyit se. ha eddig megevett 2500 kcalt, ami valljuk be nem egy irreális mennyiség, de az alap igénye 2000 akkor még csak súlytartáshoz is hiányozna 250 kcal...


kezdésnek nem rossz, de ki kell tolni minél tovább. mert ennyi nem elég még a lassú fogyáshoz sem. egy kiló zsír 9000 kcal... ennyi deficit kell hogy csak egy kiló eltűnjön...


nem mondom azt hogy kezdésnek nem jó ez, de tudatában kell lenni annak, hogy mekkora a hegy amit meg akarunk mászni, ne induljunk neki egyszál pólóban a havas csúcsoknak, mert azt mondják hogy egy kis domb lesz...

2011. aug. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

és az sem mindegy,hogy 15 percet milyen tempóban,mennyi megállással és hogy mekkora távot teljesítve fut le az illető...

Szerintem kezd el valahogy és mindig növeld a perceket,majd a távot és időnként a tempót is.Ahogy épp jól esik.

Kétféle izomláz van,ami jól tud esni:

1.szex után

2.futás után


Én kb 2hónapja kezdtem el napiszinten,és már olyan 6km-nél járok.Néha gyorsabban,néha lassabban,néha többet néha kevesebbet,de mindennap csinálom.

És látni a változást az alakomon,kisebb a hasam,kisebb a fenekem és nagyon kezd kikerekedni-formásodni kicsit jobban odafigyelek a kajamennyiség-re.

Az egyetlen ami nem változott,az sajnos a felkarom,ami úgy nézett ki világéletemben,mint aki 20kilót hirtelen lefogyott...Szóval hajrá állj neki! :-)

sok sikert hozzá,és kitartást!


cukros üccsi helyett pedig igyál light-ot!

2011. aug. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!