Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 160 cm vagyok és 74 kg,...

160 cm vagyok és 74 kg, szeretnék fogyni de nem tudom milyen tornákkal lenne érdemes kezdenem!?

Figyelt kérdés
Eljárni nem tudok sehova ,mert 3 gyerekkel vagyok itthon!várom a hasznos tanácsokat!
2011. aug. 6. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Ferjedre rabizod a gyereket, es elmesz 1 orat futni.
2011. aug. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!De a gyerekeket nem tudom rábízni senkire,ezért érdekelne itthoni torna!
2011. aug. 6. 15:34
 3/8 anonim ***** válasza:

Biciklizzél amilyen messze tudsz.

Aztán onnan haza.

Nincs a világon olyan hogy otthon le tudjál fogyni. az csak mese.

2011. aug. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi
2011. aug. 6. 15:46
 5/8 anonim ***** válasza:

Megkéred az uradat/bátyádat/szomszéd srácot,hogy töltsön le neked kardio edzés programokat.A lehető legdurvábbakat.Jó sokfélét,hogy változatos legyen és ne unj bele.Minimum egy órát ugrálsz rá naponta.Ezt otthon is lehet.

Ezen felül elhagyod a kenyeret,tésztát,rizst,krumplit,zsírokat.Fehér liszt és cukor kilőve.Sok fehérje és jó szénhidrát bevitel a fontos.És sok folyadék.

Sok szerencsét!

2011. aug. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Veszel egy 1kezes tárcsás súlyzót, megnézed ezt az oldalt: [link]

Összeállítasz egy teljes testes edzést ami kb 40 perc legyen max. Diétázol mellette és csoda alakod lesz!

2011. aug. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Zumba Cardio Party. Le lehet töltenni ncorról, ha nincs lehetőséged, írj egy privit és elküldöm neked. 48 perc, ha jól csinálod ledolgozol vele kb 400-500 kalóriát, ami nagyon jó. Emelett szórakoztató is, nem sablonos lábemelgetés. Persze mellette figyelj az étkezésre, számold ki, hogy mennyi a kalóriaszükségleted, számold a kalóriákat, próbálj aszerint enni. Sok husi, hal, zöldség, nasiként gyümölcs, nem csoki, fél év alatt le is dobtál 20 kilót:D
2011. aug. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én itthon tornázom minden második nap Tatarek Rezső 60 perces zsírégető tornájára. Több mint 2 hónapja csinálom, és még ma sem tudok minden gyakorlatot maximálisan végrehajtani, mert nagyon kemény. Viszont sokkal többet bírok megcsinálni belőle, mint az elején.

Emellett odafigyelek az étkezésre is, de semmiféle diétát nem csinálok. Mindennek a felét eszem mint korábban, sőt cukrot és szénhidrátot is fogyasztok mértékkel. A 2 hónap alatt lement 6 kiló, most éppen stagnálok.

Mivel imádok enni, így nem sanyargatom magam, sőt a hétvégéken viszonylag sokat eszek. Ez persze nem azt jelenti, hogy zabálok, csak megengedek magamnak olyat is, amit hétköznapokon egyáltalán nem.

Úgyhogy igenis le lehet fogyni otthon, ha valaki tényleg komolyan gondolja.


22/L

2011. aug. 8. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!