Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » "Csirkemell őzgerincformában...

"Csirkemell őzgerincformában sütve" kicsit sem diétás kaja, jól érzem?

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 7. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Elég jól érzed,de ha nem eszel belőle sokat akkor nincs gáz. Viszont a bacont és a sajtot hanyagold.

De bazzz....micsoda sütisképek vannak ott,meghalok... :/

2011. aug. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, egyszer ehetsz ilyet, nem lesz belőle gond, de szerintem akkor inkább már rizzsel edd. Ha egy egész ilyet bevágnál sem híznál meg, ahhoz több kell azért.
2011. aug. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nm eszek köretet, szóval csak így magába ettem :)


Amúgy a sütiket én se merem nézni :DD

2011. aug. 7. 15:10
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak nézheted, de meg is eheted a sütit, meg bármit. Csak figyelj, hogy mikor, mennyit, és számold bele a napi kcal-ba, ennyi.
2011. aug. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt a honlapot én is látogatom! Nagyon jó receptek vannak rajta, az ilyen bacon-ös ételek pedig külön melengetik az ember szívét. Nagyon finomak! A sült krumpli az egyik legjobb köret hozzá, de ha túl zsíros, olajos, és nem akarsz belőle enni, csinálhatod mással is.
2011. aug. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!