Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A belső combizmom hogy lehetne...

A belső combizmom hogy lehetne minél gyorsan kisebb?

Figyelt kérdés
Örültem, hogy végre lefogytam, és nem ér össze a lábam középen, de most rátornáztam és olyan izmos lett, hogy megint összeér, de egyszerűen kikészülök ettől az érzéstől, se ülni, se feküdni, se járni nem jó így... :S:S 2 napja csináltam azt a gyakorlatsort, amitől már végképp így megnőttek ott az izmaim, azóta mindkét nap csak futottam meg karra edzettem, de nem lett még kisebb :S Most csináljak nyújtó gyakorlatokat, vagy mit kell tenni ilyenkor?! :S Tudom, hogy izmot koplalással lehet veszíteni, de azt nem nagyon akarok :-( Csak ha tényleg nincs más megoldás... De akkor az összes többi izmom is odalesz :-/
2011. aug. 8. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez 2 nap alatt zajlott le????
2011. aug. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem :-) Tornáztam már vagy 4-5-ször erre a DVD-re, de sose bírtam végig a gyakorlatot, de most 2 nappal ezelőtt sikerült, és már közben is éreztem, hogy sokkal izmosabb a lábam, de mostmár annyira izmos, amennyire már nem kellene :S
2011. aug. 8. 16:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Az szép.Én fél éve edzek konditeremben, belső combra is, és nem lett olyan hű, de izmos, mint neked.Arra kíváncsi vagyok, neked hogy lett ilyen rövid idő alatt.xD
2011. aug. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nekem minden izmom ezt csinálja :S Ha pasi lennék, örülnék neki, de így... :D
2011. aug. 8. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!