Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyen alakból lehet valaha...

Ilyen alakból lehet valaha ilyen? :D (képek)

Figyelt kérdés

A kérdés kicsit értelmetlen. Na szóval lehet-e valaha ilyen alakom, :

[link]


ha most ilyen :

[link] ?


2011. aug. 9. 20:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
már most is olyan.
2011. aug. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
mértne lehetne?
2011. aug. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
szerintem kevés hiányzik hozzá, simán lehet :)
2011. aug. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 bix ***** válasza:
kálmán csenge tudod mennyit edzett ezért az alakért?:D hát nem keveset. semmi se lehetetlen, idő és kitartás kérdése. de meg kell érteni hogy ők "célgépek" napi 2-3 edzés, profi kaja, versenyek. hasonlót el lehet érni komoly edzésmunkával de ahhoz évek kellenek. semmi nem lehetetlen egyébként
2011. aug. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg. De szerintem a mostanival sincs semmi baj.
2011. aug. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem a te alakod sokkal jobban tetszik, mint az övé. Nem szép szerintem, ha ilyen izmos egy lány. Az izmokat hagyjuk meg a pasiknak, mi elég ha szép formásak, csinosak vagyunk.
2011. aug. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:D


bix : gondoltam,hogy naponta többször edz :D heti 5 edzéssel és egy jó étrenddel 1 év alatt össze lehet hozni vmi hasonlót?

2011. aug. 9. 21:00
 8/14 bix ***** válasza:

egy év alatt? hááát. határeset. én simán rámondanám a dupláját. ha gyorsan akarsz ilyet akkor kizárt hogy a futás magában elég lenne...


[link]


azért nem gyenge a vádlija, és a combja, de a keze se, eleve minimál rettenetesen a testzsírja...


kezdésnek én nekiállnék egy jó tömegnövelő étrendnek, súlyzós edzéseknek teremben (nem otthon nem elég), rengeteg lábazással (guggolás kitörés lábtoló, hajlító feszítő gépek, vádli, vádli, vádli, vádli...) és úgy egész testes gyakorlatokkal. aztán ha felkaptál vagy 10 kilót akkor elkezdeni masszívan szálkásítani. alakra hasonló lehetsz, teljesítményben persze messze nem.


pl itt van felps

[link]

nem egy nagy durranás ha azt nézed, egy átlagos pasi 1 év alatt teremben tud tömegelni kb ilyen szintre kox nélkül ha lediétázza valami hasonló lesz. attól még nem fog világbajnok időket úszni, de az izomzata hasonló lehet

2011. aug. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 bix ***** válasza:

nem szép ha egy lány izmos??? jah a sörhasat meg szeretik a nők:D van akinek nem jön be ez tény, de van aki meg a telt lányokat szereti... én pl a sportosakat. ez tökéletes alak maradjunk annyiban, volt szerencsém hozzá élőben is, gyönyörű a lány...


én pl idegbajt kapok a "vékony" lányoktól akiken semmi izom, laposak, puhák, nincs tartásuk, nem feszesek. ennyi

2011. aug. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Heti 5 edzés alatt konditermi edzésre gondoltam. Most 3x-4x járok. Váltogatom a lábas és a kezes edzéseket. Az 5 edzés mellé pedig még 2x eljárnék futni.
2011. aug. 9. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!