Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik orvos foglalkozik...

Melyik orvos foglalkozik evési problémával?

Figyelt kérdés
Állandóan az evés jár a fejemben,és eszem is,sokat
2011. aug. 9. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:

kicsit konkrétabban!


mit és mennyit eszel?

jelenlegi magasságod, korod és testtömeged?

éhes is vagy?


amúgy meg pszichológus foglalkozik ezzel, nem orvos

2011. aug. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem meg pont az ellenkezője miatt kéne. :/
2011. aug. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 bix ***** válasza:
simán lehet orvosi eset is, első körben elmehetsz háziorvoshoz, ő majd eldönti hogy mi legyen. első körben vér vizelet valszeg ennek eredménye után derül ki hogy merre tovább. ha máj vagy vesefunkciókban lát valamit, esetleg magas a hormonszinted, stb akkor további vizsgálatok jönnek, ha nem akkor dietetikus és pszichológus kombó
2011. aug. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Állandóan,mindig ennék,de már ott tartok,hogy nem érzem jól magam a bőrömben,és a cukorbetegségnek sem jó,idegesít,hogy nem tudom tartani a cukromat,mert mindig ennék.........................
2011. aug. 9. 23:01
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem,a hasam nem éhes,hááát vacsoráztam,(aztán már az van bennem,hogy húú de ennék)hanem a fejem,agyam éhes.és hányok magamtól már,de ennem kell,ez az érzésem.
2011. aug. 9. 23:05
 6/9 anonim ***** válasza:

Én csak két tippet adok:

1. rágózz!

2. kösd le a figyelmed. Ha nem unatkozol akkor nem is fog eszedbe jutni, hogy éhes vagy.

2011. aug. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen,egyébként tényleg,ha van dolgom és leköt,akkor nem jut eszembe...mivel kössem le magam?könyvtár ilyenek nem igazán...
2011. aug. 10. 14:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Gyere hozzánk krumplit szedni :) Nem tudom! Neked kell tudni mi érdekel!
2011. aug. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is ezzel küzdök =/

Ha gondolod írhatsz üzit.:)

2011. aug. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!