Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van valakinek kedve velem...

Van valakinek kedve velem együtt elkezdeni norbi updatezni?

Figyelt kérdés
Én szeretném nagyon elkezdeni, de egyedül olyan nehezen veszem rá magam, ha ketten vagy többen lennénk, akkor könnyebben menne nekem is :-)
2011. aug. 10. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia

Én elkezdeném

2011. aug. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Milyen formában? Magunk főzünk vagy megveszük (nekem megvenni a drága cuccokat nem vált be - esetleg majd leírom, miért), mennyi mozgással?

Hogy gondolod, hogy "együtt"?

+ Mik a paramétereid? Magasság, súly, életkor?

Szerintem ezek másokat is érdekelnének. Mármint az, hogy hogyan csináljuk! :)

2011. aug. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Megjelöltem a kérdést, holnap megnézem, hogy alakult a helyzet.
2011. aug. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat!

Hűha, kedves második tényleg igazad van!

Szóval én 158 cm vagyok, és 58 kg vagyok (nő). Olyan 5-6 kg-ot szeretnék leadni, és úgy gondoltam megpróbálnám a kódos módszert. Külön rendelni nem igazán szeretnék, mert arra nincsen pénzem,a családnak úgyis mindig főznöm kell.Arra gondoltam megpróbálok arra odafigyelni, hogy mikor miket egyek. Ezeket ha valakivel elméletben együtt tudnám csinálni, megbeszélni, biztatni egymást, az nekem nagyon jó lenne :-)

2011. aug. 10. 16:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is hasonlómód próbálkozom az update-tel: a kódrendszert igyekszem betartani. A baj az, hogy a 3-as kódúakat csak délig lehet megenni. Nos én vagy egykor ebédelek vagy kettőkor, és ilyenkor megeszek mindenfélét, ami ebédre van, kódtól függetlenül. Ebéd után azonban már csak egyes kategóriájút eszem.
2011. aug. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves Első! Írtam neked privit!


Ajándékba megkaptam a Norbi Titok c. könyvet,ezek a kódok szerint nyugodtan elkezdhetek majd odafigyelni az étkezésekre, nincs ennél frissebb kiadás, igaz?

2011. aug. 11. 07:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Norbi Újratöltve
2011. aug. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok, láthatóvá teszem az e-mailemet.

Én is a Norbi Titok könyvet olvastam, jó lesz az, nem kell "újabb" kiadás, mert sajnos közben Norbi rájött, hogy mekkora biznisz az update, és ez sokat rontott rajta. Az első könyvben még azt írja, hogy teljesen jó bármilyen 20%-os tejföl, ne költs drága fogyis cuccokra, az utolsóban meg már az van, hogy ha nem veszel mínusz 15%-os Update Light Diet tejfölt hiperáron az ő arcképével, egyenesen meghalsz. :)

Amúgy én is azt csináltam régebben, amit írt valaki, a delet kitoltam 1-ig, 1-kor ebédeltem. Utána meg csak 1-est ettem. Jó volt így is, persze nem ettem mindig 3-ast délben, inkább ketteseket és egyeseket akkor is (szerencsére szeretem a zöldségeket, sőt, inkább azokat), de nem estem pánikba egy hármastól.

2011. aug. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat!!Én is úgy fogom csinálni,ahogyan ti... ebédelek 13h-ig, majd utána megpróbálok odafigyelni, hogy főleg 1-es kódú kajákat egyek.
2011. aug. 11. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!