Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Babfőzelék nagyon durva?...

Babfőzelék nagyon durva? Lehet enni?

Figyelt kérdés
Nem nagyon találok semmit neten, annyit láttam, hogy 132 kalória, de nem tudom, hogy mire vonatkozik, 100 grammra? Hús nélkül ehetek egy adagot?
2011. aug. 10. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Akár hússal is. De a főzeléket lehetőleg olaj nélkül csináld, kevés liszttel, akármilyen zöldségből legyen is. A húst pedig leginkább natúr módon fogyaszd.
2011. aug. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Fingat a bab mint az állat.
2011. aug. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem én csináltam, vettem. 300 gramm volt, de a húst nem ettem meg belőle, szóval maga a bab olyan 200 gramm körül, gondolom.
2011. aug. 10. 18:52
 4/4 anonim válasza:

A "gyári" babfőzelék sajnos sok fehér lisztet és zsírt tartalmaz, ezen kívül van benne sok só és akár cukor is.

Ha otthon készíted teljes őrlésű vagy csökkentett szénhidrátos liszttel, rántás helyett habarással és sovány tejföllel, akkor sok értékes tápanyagot kapsz belőle.

Ha nagyon kajás vagy, inkább vegyél valami síma konzervet (pl zöldborsót a levében)

2011. aug. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!