Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Solidea cellulitisz elleni...

Solidea cellulitisz elleni harisnyát hol lehet venni? (nem interneten)

Figyelt kérdés
Köszönöm
2011. aug. 10. 21:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Üllői uu-on!! Solida boltban:)
2011. aug. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Csak egy u-akartam:)) Korán van még:))
2011. aug. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
medi-line áruház
2011. aug. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%

értelmezés kérdése. egyrészt, fentebb írták.

másrészt viszont lehet, hogy sehol sem. létezhet egy ilyen nevű termék, de értelemszerűen olyan harisnya nincs, ami a testes zsírraktárait befolyásolná, tehát cellulitisz ellen semmiféle ruhanemű nincs. (sőt tabletta és krém sem).

mozgás és szálkásító étrend, amivel a tested karban tarthatod :)

2011. aug. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bevált a Solidea.
2011. aug. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem is:) Sport mellett:) Imádok futni benne!!!
2011. aug. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Aczél mielőtt válaszolsz, legalább olvass a termék után kérlek. Senki sem állítja, hogy felveszed a harisnyát és fogyni fogsz. Mozgás közben 3d-s szövésének köszönhetően masszírozza a bőrt, így segít a narancsbőr elleni harcban. Sztem aki ilyen harisnyát megvesz 10.000ért, az a minimum, hogy eljár futni , vagy aerobikozni, és sok gyümölcsöt eszik+folyadékot iszik. Ez alap.

Ettől nem tűnsz okosabbnak!:)

Mellesleg én is használom a solideát, és tényleg segít.

A sok okos, meg hiába írja a közhelyeit, hogy futás+sok folyadék+egészséges táplálkozás+gyümi. Látványos eredményhez ez édes kevés.

2011. aug. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"Látványos eredményhez ez édes kevés."


Én sem tartom teljesen értelmetlennek a solideát, de azért ne állítsunk már ilyet, hogy a megfelelő étrend, sport, folyadék kombináció édes kevés. Az adja a változás alapját, elsősorban ettől lesz szebb bőröd. És e mellett lehet próbálkozni kiegészítő módszerekkel. Masszázs, krém, harisnya stb.

2011. aug. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%
márpedig ez látványos eredményekhez kevés. Napi kb 40percet futok, tornázok hastánc stb, rengeteg gyümölcs, sok folyadék blabla ez mind megvan. Meg a narancsbőr is. Bármilyen nagy szenzáció is. Annyi méreganyagot tartalmaznak ételeink, hogy igenis kellenek a mellékesek. Akinek ez nem tetszik, hááát... sajnálom.:)
2011. aug. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor nem megfelelően eszel. A sok gyümölcs még semmit nem jelent. Minden finomított ételt ki kell vonni. Cukor, fehér liszt, csoki, péksütik, gyorséttermi kaják, zsírosabb húsok, cukros müzlik stb. és akkor hidd el, hogy eltűnik.


Csak kevés ember van, akinek akkora az önkontrollja, hogy ne egyen ilyeneket egyáltalán.

2011. aug. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!