Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A még meg nem érett alma és a...

A még meg nem érett alma és a bab (friss) hízlal?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 10:12
 1/6 bix ***** válasza:

értelmes mennyiségben a tokaszalonna se hizlal...


ezek meg főleg nem. nem hiszem hogy egész nap almán akarnál vagy kéne élni, vagy csak jeletnősebb mennyiséget bevinni ezekből egy nap. így ha belefér a kalóriadeficitedbe akkor semmi bajod nem lesz tőle. ha már nem, akkor viszont ehetsz salátát akkor is hízni fogsz

2011. aug. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én a babot kerülni szoktam, imádom én is, de sztem kerülendő, pedig egyébként egézséges
2011. aug. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bix ***** válasza:

tény hogy a szárazbabban elég sok a kalória. de mellette elég jó fehérjeforrás is... tehát mértékkel fogyasztva és megfelelően beleillesztve a diétádba teljesen korrekt.


a zöldbab meg alig tartalmaz kalóriát, vagy fehérjét, 100 g 50 kcal alatt van valamivel de mondjuk nincs 3 g fehérje benne. nem a világ vége. arra jó hogy kicsit változatosabbá tegye az étkezéseket időnként

2011. aug. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mit értesz azon, hogy friss bab? Csak nem rágod ki a hüvelyből? Éretlen alma? a gondolatra is összeszorul a gyomrom. Rendes állapotukban edd őket! A babot a makrobiotika naponta javasolja fogyasztani, gyümölcsöt csak 2-3 naponta.
2011. aug. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyon-nagyon szeretem az éretlen almát (mindent imádok, ami savanyú) meg a babot is, itt teremnek nagymamámnál a kertben és gondoltam tartok egy ilyen bab-alma-paradicsom-sajt napot, szeretnék leadni 2 kilót. :)
2011. aug. 12. 10:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Bix!

Sztem is teljessen igazad van egézséges, de én akárhányszor eszek babot, ha pár dekával is de többet mutat a mérleg. Lehet hogy csak én reagálok így a babra, de ha be is tartom a diétát, nekem a bab elrontja.


A kérdezőnek még annyit hogy én azt tapasztaltam hogy az almából korlátlan mennyiséget meg lehet, az alma az egyetlen gyümölcs amiből tényleg bármennyit lehet enni nem hízlal, akár napi 5-6-7et is megehetsz. A friss gyümölcsök pedig a legfinomabbak, fejtett bab, alma egyenessen a fárol leszedve tuti vitaminforrás:)

2011. aug. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!