Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Már mindent kipróbáltam, mért...

Már mindent kipróbáltam, mért nem tudok már lefogyni?

Figyelt kérdés

Szinte alig eszek(kb.1200 kcal/nap) heti 5ször edzés(R.R torna, kocogás, szobabicikli, tenisz,stb..) Szinte képtelen voltam fogyni 3 kilónál többet :( Miért???

16L 170/62 (55kg szeretnék lenni)


2011. aug. 12. 11:11
 1/8 bix ***** válasza:

mennyi idő alatt fogytál 3 kilót?


alacsony testzsír százalékon lassabb a fogyás... 1200 kcal meg szerintem ha tényleg intenzíven mozogsz elég kevéske.

2011. aug. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1. Kamuzol! Kamuzol kamuzol és kamuzol! 1200kcal és edzés mellett nem fogytál akkor az kamu! Én igencsak újraszámolnám és újramérném azokat a kaja adagokat! Mindent számoltál? Mindent grammra pontosan mértél? Vezettél kcal naplót?

Ezenfelül ezt olvasd el: [link]


2. Miért nem végzel végre rendes teljes testes súlyzós edzést?

2011. aug. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát vezetek kalória naplót, de nem mértem le a kajákat csak úgy nagyjából.

Úgy kb 1,5-2 hónap alatt ment le a 3 kiló. Az nagyon lassú pedig -.-"

Lehet, hogy inkább csökkenteni kéne a szénhidrátot? hiába csak 1200 kcal, ha ch majdnem a 3/4e.

Pontosan hogy érted h egész testes súlyzós edzés?

2011. aug. 12. 11:29
 4/8 bix ***** válasza:

[link]

így


nagyjából? nagyjából nem lehet semmit se mérni. vagy mérve van vagy csak saccoltad. mivel gondolom te se fotoszintetizálsz, így a bevitt kalóriákból tud gazdálkodni a szervezeted, ha van mozgás is akkor meg zsírt kéne bontson ha kifut belőle.


vezess PONTOS naplót. egy grammos konyhai mérleg nem összeg, onnantól pontosan tudod mennyit és mit ettél.

2011. aug. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tehát... nézzük megint. Az a gond, hogy csak úgy nagyjából mérted. Én 4 évvel ezelőtt biztos voltam benne, hogy alig 1500kcalt eszek egy nap mégis 90kg voltam persze jó zsírosan. Utánaszámoltam pontosan végülis csak 3100kcal volt az amit 1500nak hittem.


Magyarul, olyan edzés ahol súlyokat használsz ahhoz, hogy a tested minden pontján adott mértékű izomfeszülést érj el. Magyarul keress egy női alapozó edzéstervet, vegyél egy tárcsás kézisúlyzót és mehet is!

2011. aug. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

170 cm/62 kg heti 5 normális edzés mellett tökéletes testtömeg....55 kg kevés lenne


méress testzsírszázalékot és egyél normálisan + mérj le mindent amit eszel pár hétig, mert valószínűleg tényleg nem annyi az annyi (mondjuk 1200 kcal/nap amúgy is kevés neked)

2011. aug. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Van digitális konyhai mérlegünk, csak igazából lusta voltam mindent lemérni. :D
2011. aug. 12. 11:58
 8/8 anonim ***** válasza:
mindent mérj le pontosan és őszintén írj le mindent, ne csalj. én is abba a hibába estem régem hogy kb-ra számoltam, ne meg kihagytam egy-két falatot.és sok kicsi sokra megy. én is azt hittem hogy 1200 körül eszek és mikor lemértem mindent és leírtam mindent kiderült hogy 1700.és azért ez nem mindegy. mivel 1400-al fogyok.
2011. aug. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!