Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 7 db teavajjal megkent kifli...

7 db teavajjal megkent kifli es egy pohar tej sok volt reggelire?

Figyelt kérdés
Kb. mennyi kcal lehetett? Ezzel meghaladtam a napi adagot (1200)?
2011. aug. 12. 11:19
 1/4 bix ***** válasza:

nem. de teljesen értéktelen, tápanyagokban, rostokban és vitaminokban szegény reggelinek megfelelt.

kérdés hogy ez jó e. hát nem...


mennyi kcal? ahány teavaj annyi kcal érték, azt se tudjuk hány grammos volt egy... de nem sanszos hogy meghaladta volna az 1200 kcaltodat. nem mellesleg tényleg 1200 kcal az igényed? kiszámoltad?

2011. aug. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bix ***** válasza:
egyébként a teavajat 100g-n ként számolhatod 750 nek, a kifli átlag 100-130 kcal/darab. és ez meddig tart ki benned? kb 1 óra?
2011. aug. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
7db??? az igen...sztem sok volt :S bár függ attól is hogy milyen kifli volt....meg mamár mást nem akarsz enni? Főtt ételt is enni kellene nemcsak reggelire bezabálni ilyen felesleges ételeket:SSS
2011. aug. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
megmondom, mi a bajod...7 db kiflit én nem bírnék egy ültő helyemben megenni, pedig elég nagyétkű vagyok...és te sem ennéd meg, ha normális étrended lenne és nem éheztetnéd magadat
2011. aug. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!