Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek így sikerül...

Szerintetek így sikerül leadni a 7kg feleslegemet?

Figyelt kérdés

80kg vagyok 179cm 17F.

Almaecetet iszom reggel , délben kaja előtt és este .30percet kocogok terepen is.

reggeli: 1szelet fehérkenyér + egy kisadag gombástojás rántotta

tízórai: pár szem sósmogyoró

ebéd: tojásleves , +1 tányér töltött paprika

uzsonna: 1 barack

vacsora: 2szelet puffasztott rizs + 2 tojás

Sok vizet iszom. Így sikerülhet?


2011. aug. 12. 11:29
1 2
 1/18 bix ***** válasza:

persze mert te is kilókat akarsz leadni, nem zsírt. ez a kaja összességében is annyi mint az én reggelim. [link]

kiszámolod mennyi kell

és pattintsd át a fontot kg-ra mielőtt meglepődsz


aztán kcal. hu vagy hasonló oldalak, vagy a csomagoláson jelzett kcal értékek figyelembe vételével kajálj, figyelj hogy tojad befele a fehérjét is, és egész testet eddzél ne csak lábat. irány a konditerem, vagy legalább otthon saját súlyos edzések

2011. aug. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
nehogy elhidd ám a bixnek,hogy csak akkor fogysz le ,ha neki állsz zabálni,nincs igaza,minél kevesebbet eszel annál előbb leugranak a kilójaid
2011. aug. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
értem köszi:) de jó lesz így ha hasonlóan eszem és ennyit mozgok?:/
2011. aug. 12. 11:49
 4/18 bix ***** válasza:
69%

"nehogy elhidd ám a bixnek,hogy csak akkor fogysz le ,ha neki állsz zabálni,nincs igaza,minél kevesebbet eszel annál előbb leugranak a kilójaid"


te barátocskám egy b@rom vagy. te megtestesíted a kedvenc fogyózó típusomat, akik a kilókra mennek rá. tök mindegy miből, csak fogyjon a kiló. a cél a 40 kilós test, kit érdekel a testzsír százalék. persze. együnk keveset. együnk 7-800 kcalt vagy kevesebbet. kit érdekel a kortizol szint radikális emelkedése, kit érdekel hogy az edzés intenzitása, a teljesítőképességed hanyatló görbét mutat majd amíg el nem ájulsz az utcán. minek a sport? hiszen tök jól lehet fogyni anélkül is. aztán meg le se sz@rjuk már hogy első körben a kortizol miatt lebontod az izmok jelentős részét, kipakolja gyak a szervezet a glikogén raktárakat, a végén meg lehet hogy fogysz 20 kilót de azonos lesz a kezdeti testzsírszázalékoddal, és ugyanolyan telibesz@rt zokni kinézeted lesz.


csináld. fel kéne fogni hogy mozgás nélkül nincs értelmes ZSIRBÓL fogyás. csak ha kiszedett a szervezet minden használhatót az izom raktáraiból, de akkor már rég késő... a megfelelő edzésteljesítmény eléréséhez meg kell a kalória. nem kell 3500-at betolni, de ez az összességében 7-900 kcal amit a kérdező eszik ez lóf@sz. tökéletes út az izomvesztéshez. ha nem emó vagy nyúszkúl csőnacis deszkás akkor nem kéne ebbe beleessen. 1200 kcal alá meg élből senkinek nem szabadna menni, ez orvosilag bizonyított tény.


ennyi. kérdés?

2011. aug. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
bixnek teljesen igaza van....
2011. aug. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
bix leírhatnád hogy te hogy étkezel egy átlag nap erre kiváncsi lennék. Mert szerintem nem mindenki engedheti meg magának hogy állandóan a fehérjét zabálja.
2011. aug. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

" de jó lesz így ha hasonlóan eszem és ennyit mozgok?:/"


jó lesz,jó úton vagy ahhoz,hogy lefogyjál,ha így folytatod meglesz az eredmény is


az ilyen fontoskodó,tudományos tanácsadók meg csak hadd mondják a magukét,nem érdekes

2011. aug. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
eggyetértek hogy ígyis jólesz az étkezésed. És amúgy egy szóval nem mondta hogy nem mozog sőt. ottvan leírva...akkor mi a gond bix?
2011. aug. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

bocsi bix, hogy beleszólok...

na, szóval a gond az, hogy ennyi kcal-lal nem tud megfelelő intenzitással edzeni, meg csak izomból fog fogyni

2011. aug. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Nem akarok hülyeségek mondani és persze veszekedni..de én úgy tudom hogy az almaecetet a sertés állatoknak is szokták adni hogy hízzon...és én ezen elgondolkoznék hogy akkor érdemes lenne e inni...
2011. aug. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!