Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így is lehet fogyni? Vagy...

Így is lehet fogyni? Vagy ássam el magam? :/

Figyelt kérdés
Szóval,ha összeállítok magamnak étrendet,hogy reggeli tízórai..stb. 3óránként kell ennem,csak ezt és ezt szabad,akkor egy hét után megunom és feladom az egészet. Arra gondoltam,hogy mostantól akkor eszek,amikor éhes vagyok,de megválogatom,hogy mit és mennyit.( A nagy problémám az volt,hogy egy héten 3x-4x megettem egy egész tábla csokit:S és semmit se mozogtam..) mozognék heti 3x1 órát (futás) és ,,tornáznék" hozzá,hogy ne az izmaimat figyjam le. Szerintetek?
2011. aug. 12. 11:53
 1/8 anonim válasza:
hány kiló vagy? :)
2011. aug. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
61 és fél:S
2011. aug. 12. 12:02
 3/8 anonim ***** válasza:

A kérdésed második fele nem is hülyeség! Igen ÁSD el magad! Illetve ne magad... az ásás tök jó meló, jó sok kcalt el lehet égetni vele! Lehet intervallumokba is nyomni, megdolgoztatja mind a tricpeszet, bicepszet, vállat, hátat, combot, vádlit, hasat talán csak a mellet nem. Arra figyelj, hogy ne mindig ugyan azzal a lábbal taposs hanem felváltva. Intervallt meg úgy csinálhatod, hogy pl ásol egy kicsit, utána meg lapátolsz mint egy gép persze kis homokozós lapáttal!

Nem rossz ötlet! :)

2011. aug. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
tehátt edzett futó vagy? mert könnyű így leírni hogy 1 órát futok , de ha eddig nem mozogtál semmit 5 perc után kidőlsz..amúgy meg ha kevesebbet eszel és nem túl sok szénhidrátot akkor fogyhatsz.
2011. aug. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
cm/kg/kor/nem?
2011. aug. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Edzett futó vagyok..vagyis kinek mi az edzett. HA kimegyek futni,akkor megy az 1 óra..75 perc a rekordom egyfolytába megállás nélkül. Úgy értettem,hogy nem mozogtam eddig,hogy nem rendszeresen, csak hébe-hóba. Előző héten 3x is voltam futni úgyhogy tuti megy:)
2011. aug. 12. 13:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor mi lenne ha végre elkezdenél futni? De nem csak futni... hanem tényleg futni! Heti 5x 1órát, és tényleg tempósan! Ha a végén nem esel össze kínodba akkor nem volt jó tempó.
2011. aug. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oké,de a térdem ugye nem megy tönkre?:D van jó futócipőm..
2011. aug. 12. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!