Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valami jó fogyókúrás tipp?...

Valami jó fogyókúrás tipp? Teljesen bele vagyok betegedve, hogy híztam. Miket ehetek és mik hizlalnak?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok, kb 168cm magas, és eddig 57-58kg voltam.

A minap ráálltam a mérlegre és bizony híztam:( Most 63kg vagyok.

A csípőmön és a hasamon látszik meg nagyon.

Imádok enni, és nagyon édesszájú vagyok:(

De szeretném leadni a kilókat és szeretnék visszaállni arra az 57es súlyra.

Amióta híztam azóta rosszabbul birom a sétákat, egyre többet eszem, és rosszabb a közérzetem, többször van hányingerem.


Arra gondoltam hogy minden 2. este kimennék kocogni és minden nap csinálnék kb 40felülést, vagy többet. Esetleg görkoriznék is.

És pl 7végente csak gyümölcsöt vagy csak zöldséget ennék.

EZ JÓ?

DE 7KÖZNAPRA MI LEGYEN KAJÁNAK?

PL. MÉG NEMIS REGGELIZTEM DE ÉHES VAGYOK


2011. aug. 13. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy jó-e? NEM!

A kocogás mehet heti 6x, felülés meg csak egy dolog. Helyi zsírégetés nincs, hiába hasazol nem lesz kisebb hasad. Teljes testes edzést végezz, ha nem is súlyzóval legalább saját testsúllyal.


Csak gyümölcsöt és zöldséget enni megint hülyeség. Ezt olvasd el: [link]

[link]

[link]

2011. aug. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

oké... akkor minden este testedzés kell.

de ha kevesebbet és más jellegű ételet eszek akkor elve kiküszöbölhetem hogy hízzak, és így jobban égetem a zsír mozgás közben.

DE MIT EHETEK?

2011. aug. 13. 10:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez egy tévhit. Nincs olyan, hogy mozgás közben égeted el a zsírt... és olyan sincs amit nem ehetsz fogyókúra alatt (bár olyan van amit célszerűbb).

Ha hajlandó lennél elolvasni a cikket amit küldtem erre is rájöttél volna.

2011. aug. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!