Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leadhatom a felesleget, ha...

Leadhatom a felesleget, ha csak simán odafigyelek h mit eszek?

Figyelt kérdés

17f vagyok és van a hasam alján egy elég nagy hurka.

1 hónpja próbálom leadni,de egyszerűen nem megy :S

Ma is felkeltem elmentem biciklivel a postára kb.6km és most megyek megint vissza a lottózóba biciklivel.

Reggelim egy fél szelet kenyér volt pulykapárisival meg most eszek egy natúr joghurtot.

Nem tudom mit fogok vacsorázni,de ha nem fogyok akkor csak 2 jó nagy pohár vizet..


2011. aug. 15. 11:45
 1/7 bix ***** válasza:
nem értem a kérdést. azt mondtad odafigyelsz mit eszel. amit itt leírtál az nem kaja. az nem evés. ezen mit akarsz odafigyelni?
2011. aug. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ÚÚÚÚristen már a fiúk is??


Hihetetlenül szánalmas ez a korosztály

2011. aug. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Komolyan, mi a fene van veletek?

A nemevésbe csak belebetegedni meg belehalni lehet, ez nem fogyókúrás módszer. Az embernek nem véletlenül van szüksége ételre.

Olyan nehéz lenne normálisan étkezni (normális mennyiség és minőség) és megemelni magad, felállni a gép elől és elmenni mozogni?

2011. aug. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

figyelj, nagyon egyszerűen leadhatod!

2 választásod van, úgy hogy nem is megerőltető annyira, mint ahogy most kínzod magad, azzal amennyit eszel.

vagy 2x annyit mozogsz vagy fele annyit eszel mint idáig. mivel én sportolok rendszeresen, nem keveset, ezért én a mellett döntöttem hogy fele annyit eszek. nem érdekelt mit eszek, mindig kiszedtem amennyit mindig is ettem, és a felét visszaborítottam. hidd el így is meglesz az eredménye, és nem is fog visszajönni ha később is betartod.

én régen volt hogy megtudtam enni 6-7 rohadt nagy zsemlét jól megpakolva. most már 2 és érzem hogy nem vagyok éhes, a harmadik után meg majd kipukkanok, és ezzel én is leadtam sok felesleget. hidd el, így sokkal egyszerűbb mint bármelyik diétázós szar program, ettől is ugyanúgy le fogsz fogyni, HA BETARTOD

2011. aug. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én se értem az "odafigyelést".

A reggeliből ez nem derül ki. Több odafigyelni való meg nincs.


Hozzátenném, hogy ezzel a módszerrel csak meghízni lehet, hadd ne fejtsem ki, keress rá, hogy jojó.

2011. aug. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 thewhiteman válasza:
jó a magyar oktatásügy:D
2011. aug. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én pl. a sport miatt fogyok, hogy alacsonyabb súlycsoportban legyek, és nem egy nagy szám, pedig nagy kajás vagyok (nem dagadt, csak szeretek enni).
2011. aug. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!