Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni akarok! Koplalni nem...

Fogyni akarok! Koplalni nem akarok semmiképp, szerintetek jó ez az étrend? Ez a mai menűm! :-) Na és persze mozgás tudom. :-)

Figyelt kérdés

Reggeli: 1 szelet rozskenyér,párizsival,1 paprika,1 paradicsom, 1 kefir.


Tizórai: egy vékony szelet dinnye,1 barack


Ebéd: 1 fél adag zöldbabfőzelék


Uzsi: 1 alma megszórva fahéjjal :-)


Vacsi: 1 tükörtojás, 1 pohár tej bele 1 kanál lenmag!


Ez kb mennyi kalória?


Köszönöm a válaszokat!


2011. aug. 17. 13:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem fogom kiszámolni, de ránézésre ez már koplalás. Úgy tűnik, fehérje alig van benne.
2011. aug. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én a 90 napos diétával fogyizok. Hatásosan! És ez nem koplalás. Finomságokat eszek így is, csak tudatosan, szétválasztva. keress rá neten, olvassgass róla!
2011. aug. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez koplalás.
2011. aug. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Értem, akkor még fehérjét beillesztek az étrendbe, valamint gondolkodtam, illetve ajánlották a dmben kapható tejsavóport, edzés után... lehet h kipróbálom. Csak nem ártok vele!
2011. aug. 17. 14:00
 5/12 A kérdező kommentje:

ma 13:56


Köszi szépen, ismerem ezt a diétát, én is fogytam vele anno 8 kilót, 12 pedig visszajött! :-( Pedig nem kezdtem zabálni mint egy disznó, hanem csak annyi h már nem válaszottam szét az ételeket, és nem nagy adagokat ettem. De azért köszi :-)

2011. aug. 17. 14:03
 6/12 anonim ***** válasza:

A reggeli jó, de a párizsi helyett választhatnál valami egészségesebbet.

Ebédre a zöldbab vagy más főzelék mellé is menjen valamilyen feltét, lehet az csirke, tojás, pulyka, zöldségfasírt stb.

2011. aug. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de egyél inkább halat, csirkehúst vacsira párolt zöldséggel vagy friss salival. És olíva olajjal, citrommal a salátát mert kellenek a zsírban oldódó vitaminok is!
2011. aug. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mindennap teljesen új étrendet állítok össze, változatosan eszek, halat is minden héten, zöldségeket-gyümölcsöket,tojást mindennap. A kalória értéket egy kicsit feljebb viszem szerintem tényleg nem akarom h kevés legyen.

2011. aug. 17. 14:23
 9/12 A kérdező kommentje:
Na és még az érdekelne, hogy olajos konzerves halat is lehet enni? Gondolom nem nagyon... :-( Csak a natúr esetleg enyhe fűszeres sütőben sültet?
2011. aug. 17. 14:28
 10/12 anonim ***** válasza:
Az olajban tocsogó ételeket kerüld!
2011. aug. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!