Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikeres hízókúrákról története...

Sikeres hízókúrákról történetek? Esetleg blog a folyamatról?

Figyelt kérdés

Fogyókúráról látom van bőven, kíváncsi vagyok, hogy hízókúrázókról is található ilyesmi.

Egy elkeseredett lány, akire nem jön fel a szükséges mennyiség...


2011. aug. 20. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]



Viccet félretéve: tiszta étrend + egész testes edzés.

2011. aug. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Annak ugyanis semmi értelme, hogy elzsírosodj a szemét kajáktól, akármennyire is sovány vagy. Sem egészségesebb, sem szebb nem leszel tőle. Sportolni kell, és tisztán étkezni.
2011. aug. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bix ***** válasza:
mit fed a hízókúra? zsírt akarsz felszedni, izmot? mit csinálsz? mit eszel? mikor? mennyit?
2011. aug. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Barátnőm 42 kiló volt és legalább 53 akart lenni. Kb. négy hónap alatt érte el az ötvenet, és nagyon szép lett.


Így étkezett:

Reggeli: nincs

Munka közben: egy vajas zsemle

Otthon, délután 4 körül: kicsit eszegetett a főtt ebédből, de kb. annyi volt neki egy adag, mint nekem egy fél tányér. (de ő azt hitte, milyen sokat eszik)

Vacsora: nincs


Így változtatott:

reggeli: valamilyen pékáru

munka közben 1. szünetben szendvics hússal vagy sonkával és zöldségekkel

2. szünetben egy pohár gyümölcsjoghurt

Otthon rendes adagot evett az ebédből, amikor már megszokta a több étkezést, akkor volt hogy kétszer is szedett.

Vacsora: párolt csirkemell vagy tojásrántotta vagy egy tejes turmix.


Emellett eljártunk Zumbázni és tornázni heti 3x. (nekem fogyni kellett, neki meg hízni)

2011. aug. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!