Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha Rubint Réka 2009-es,...

Ha Rubint Réka 2009-es, valamint a Napi 20 perc önmagadért DVD-re tornázom heti 4X, akkor lesz eredménye (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Formásodni,szálkásodni szeretnék, de nem akarok vastag izmokat.(most kicsit "plötyinek" érzem magam)

Emellett eljárnék heti 2X kocogni/futni vagy ugrókötelezni, az is segítene?

Ezt pedig az izmok feletti zsírréteg csökkentése céljából.

Szóval a kérdésem, hogy ez így hatásos lenne és szép alakot eredményezne? Vagy mit ajánlanátok?


2011. aug. 20. 10:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen, tuti fogsz tőle formásodni:)

Amúgy én is régóta Rékázom, eddig szépen lassan formálódtam, hiába lett sokszor izomlázam is, csak lassan kezdett látszódni az eredményt. Most viszont nemrég vettem Power Protein fehérjét, amiből minden edzés után iszom egy adagot. Hát hú:D 4 napig folyamatosan edzettem (1 ill. 3 kg-os súlyzókkal), és a karomon például tökre látszik, sokkal feszesebb lett. De a combomon és a hasamon is látszik, hogy csinálok valamit:D Szóval így hatásosabb.

2011. aug. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, remélem nekem is segíteni fog.Még egy kérdés,hogy ugye nem lett a Rubint Réka DVD-ktől vastagabb úgymond a karod, combod? :) (csak mert pár helyen ezt olvastam)

És számíthatok arra, hogy izmot szedek föl kilókban?Mert azt nem annyira szeretnék:)

Fogyásban is segít?(csak érdekel)

Kicsit sok a kérdés, de segítene a válasz, köszönöm:)

2011. aug. 20. 11:08
 3/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, nem tudom, milyen a testalkatod. Ez nagyban függ attól, mennyi zsír van rajtad. Én rajtam sajnos van az is, ezért szoktam aerob edzéseket is csinálni, mert ugye arra meg az a jó. bár most ha megnézem, nem, nem lettek vastagabbak karjaim/combjai. Csak formásabbak. De azt is vedd figyelembe, hogy a nagyobb tömegű izom több kalóriát éget el, szóval még ha el is kezded "növeszteni " az izmaid méretét, és egy kis időre talán vastagodni fogsz egy keveset, később ez megváltozhat, mivel az izmaid nagy valószínűség szerint szépen elkezdik felemészteni a zsírt az adott területen. Ha viszont nincs rajtad fölösleg, akkor ne parázz:) Attól ne félj, hogy úgy fogsz kinézni, mint egy testépítő, mert az kizárt:) Ők nem pár kilós súlyzótól és Rubint Rékától lettek akkorák, amekkorák:) Abban rengeteg munka van. Formásodni fogsz tőle, izmosabb leszel, de nem leszel egy női kiadású Schwarzenegger, nyugi:)
2011. aug. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszi a választ.:)

Rajtam is van némi zsír , ezért fogok majd elmenni futni a dvd-k mellett.Remélem beválik majd.

2011. aug. 20. 11:57
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem, semmiképp nem számíthatsz arra, hogy Rubint Rékától izmokban kilókat szedsz föl.

Rubint Réka edzésprogramja, inkább zsírégető, izomépítőnek egyáltalán nem nevezném. Ez az egyik.

A másik meg az, hogy ahhoz, hogy izmot építs kalóriatöbbletre van szükséged, rengeteg fehérjével, szóval nem lehet egyszerre fogyni meg izmosodni.

Viszont biztos lesz hatása az edzésednek, bár a jó forma érdekében Rubint Réka mellett én még pár súlyzós edzést is beiktatnék, sok sikert!

2011. aug. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.:)
2011. aug. 20. 15:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Ebben igaza van a másik válaszolónak:) Például a felsőtest edzés az inkább aerobikszerű, szóval gyors mozdulatok kis súllyal. Ha totál kezdő van súlyzós téren, akkor bevezetésnek jó lesz. Viszont én is szoktam külön súlyzós edzéseket beiktatni 3-4 kilós súllyal, az hatásosabb oda. ÍDe nem mindig van hozzá kedven/erőm, olyankor Rékázni szoktam. Napi 20 perc felsőtest az lightosabb, az Add Önmagad 3 c. DVD-n lévő harminc perc az kicsit talán jobban megizzaszt:)
2011. aug. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nekem inkább alsó testtel van gondom a hasam mellett. Arra valami hatékony?

És futás mindenképpen legyen a zsírréteg csökkentése végett,igaz?Vagy erre ugrókötél is alkalmas lenne?

2011. aug. 20. 18:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem zsírégetésre a futás, bicikli, úszás jó. Esetleg step aerobik, szóval ilyenek. Lehet izmot erősíteni ezeken a területeken is, ártani nem ártasz, sőt. A kettő szerintem együtt a leghatásosabb megfelelő fehérjebevitel mellett, így nem fognak leépülni az izmaid. De zsírégetés szempontjából az aerob mozgás és diéta kombójának van angy szerepe, az alakformálás a hab a tortán:)
2011. aug. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Oké,köszi, akkor egyszer ezt ,egyszer azt.:)
2011. aug. 22. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!