Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tornázik valaki Rubint Réka...

Tornázik valaki Rubint Réka Napi 20 perc önmagadért dvd-re? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

nekem az a problémám,hogy a posi csípő résznél,jobban fáj az a lábam amin támaszkodok.más is így van ezzel?

vagy rosszul csinálok valamit?


2009. ápr. 15. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem is volt, szerintem a rossz tartás az oka. Egy bizonyos helyzetben (pont ahogy ő is csinálja, csak nehéz úgy megtartani) nem fáj.
2009. ápr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem jött be, akkora izomlázam lett tőle hogy kész szenvedés volt mire felértem az osztályba csengetéskor. Fogyás nuku de ez az én véleményem. Ez a vidi nem rossz: Cindy Crawford workout csak az angol címét tudom:P
2009. ápr. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem az a véleményem, hogy ez egy teljesen jó, minden megmozgató, erősítő - ha intenzívebben csinálod- kiváló fogyasztó dvd. Nekem látványosan kockásodott tőle a hasam, feszesedett a popsim. Izomláz ?:O na igen, jól dolgoztál és az emberek többsége itt adja fel. Annak kell ÖRÜLNI! hogy izomlázad volt, mert megdolgoztattad rendesen az izmaidat. Ha feladod, semmi eredménye nem lesz. Kitartást mindenkinek, mert valóban hatásos!
2009. júl. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!