Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » S. O. S.! Hogyan tudok lefogyni?

Villafanni kérdése:

S. O. S.! Hogyan tudok lefogyni?

Figyelt kérdés
11 éves vagyok úgy kb 160 cm vagyok és kb 60 kg. Le szeretnék fogyni de a diétára nincs pénzünk így Rubik Réka napi 20 perces tornája és Norbiét csinálom minden nap és még mellette táncolok és kosarazok. Ez szerintetek hatásos? Vagy még bevessek valamit a fogyás érdekében??
2011. aug. 23. 16:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és még fogyasztó szerekre meg pénzes különórákra sincs pénzünk már! :S
2011. aug. 23. 16:51
 2/4 anonim válasza:
Teljesen hatásos. A mozgás az nagyon jó, ha mellette kevesebbet eszel. Este 6 után meg már egyáltalán semmit, csak vizet igyál. Amúgy ebből min. 3 liter kell naponta. Amúgy az amerikai narancsdiétát is megnézheted, azt még lehet, hogy bírja a pénztárcátok.
2011. aug. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hagyd ki a cukrot, és a fehér kenyeret, valamint tornázz tovább:) Sok sikert! Én is fogyizom:))
2011. aug. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A narancsos izét meg se nézd!!!! Étkezz egészségesen, ne nagyon egyél nasit (max. délelőtt 2-3 kocka étcsoki, vagy egy műzliszelet, ha nagyon nassonli akarsz), egyél kisebb adagokat, naponta ötször. Ilyen idősen nem szabad fogyókúrába kezdened, mert töbkreteszi a szervezetedet... Inkább mozogj minél többet, akkor sikerülni fog...
2011. aug. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!