Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg hasból, és mellből a...

Tényleg hasból, és mellből a legnehezebb fogyni?

Figyelt kérdés

Diétával, és sporttal fogytam minden honnan. Kar, comb arc, stb.

De, úgy érzem, mintha hasból szinte semmit. Mármint igen, kisebb lett a hasam, de nem igen.

Most középen a köldökömnél van ilyen kerek has, és oldalt a bordáimnál, meg csípőmnél, meg lapos.

Azt mondták, onnan fogok iszonyú nehezen fogyni, mert előbb fog csont lenni a karomon, meg máshol, mint, hogy sima legyen a hasam.

De, mit tegyek, ha ez így van?

Egyszer csak laposnak kell majd lennie nem?

Nem fogok éhen halni, meg nem fog elfogyni a testem, nem leszek csont sovány, és marad középen a has ugye?


2011. aug. 23. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én combból és fenékből fogyok legutoljára. Genetika. De mióta elkezdtem konditerembe járni(1hónapja) 3cm-t vékonyodott a combom is,tehát nem lehetetlen. Megfelelő étrenddel és sok mozgással lehet lapos hasad!
2011. aug. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Alkati kérdés.

A többségnek először a melle megy le.

Könnyen fogyok a hasamról, a derekamon is hamarabb meglátszik, de a combomról csak vésővel lehet lefaragni a centiket.

2011. aug. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ez változó, de nekem pl egyből a mellemből kezd el lemenni :/ A hasadra meg a hasprést tudnám mondani.. jobbat nem tudok.
2011. aug. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a mellem vagy 10-15 éve ugyanakkora, súlytól függetlenül. Ha a fenekemen van felesleg, az már nagyon rosszat jelent, mert oda hízok utoljára. A lábam nagyon könnyen izmosodik. Viszont a hasamon és a hátamon lévő zsírtól sehogysem tudok megszabadulni, pedig okosan eszem és sokat tornázom.
2011. aug. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Helyi zsírégetés nincs, se haspréssel, se szaunával, se semmivel, csak zsírleszívással.

A genetikád dönti el, hova hízol és honnan fogsz legkönnyebben, a fogyás/hízás mértékét tudod befolyásolni, a helyét nem.

Változó, kinek honnan könnyebb és nehezebb, nálam a has és a mell megy le hamarabb, a fenék és a comb hájtartalékom meg makacsul ragaszkodik.


Te meg ilyen hasas alkat vagy, hiába tornázol vagy gyúrsz rá, max izmod fejlődik a hájréteg alatt, szálkásítással meg utoljára megy le onnan, de lemehet. Sportolással, célzott izomépítéssel (amikor épp nem fogyózol, mert a kettő együtt nem megy) oldhatod meg, hogy a többi részed ne legyen pálcika. Vagy gyűjthetsz zsírleszívásra.

2011. aug. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálam szempillantás alatt megy le a hasam..

de a combom, meg a lábam így alles zusammen, pff, utálom. A melleimről se nagyon fogytam. Amúgy sem volt óriási:D

2011. aug. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!