Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen édesítőt használjak...

Milyen édesítőt használjak kávéhoz ami egészséges és nem olyan drága?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 08:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én egy db édesítő tablettát teszek bele (pl. Süssina), ettől még nem lesz bajod. Egyszerű, könnyen elérhető, és mégsem csak maga a kávé.
2011. aug. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én a Süssina folyékony édesítőjét használom. Aszpartam nincs benne, szóval tök jó Egyébként meg akármelyiket veszed, az inzulint mind megdobja, szóval innentől tök mindegy. De épp ezért azt ajánlanám, hogy tejjel idd (mert abban van laktóz, amit a termelődő inzulin le tud bontani, így nem fog a véredben keringeni és éhségérzetet okozni), vagy keksszel vagy valami kis CH-tal.
2011. aug. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat! Miert is kell tejjel inni? En 1 kis kanal tejport szoktam beletenni.
2011. aug. 25. 08:23
 14/14 anonim ***** válasza:
Írtam:) Azért, mert hiába, hogy nincs benne cukor, az édes íz miatt megemelkedik az inzulinszinted. Na most gondolom - mivel fogyis témába tetted fel a kérdést -, fogyás céljából szeretnél édesítőt használni cukor helyett. Viszont ha magas a vérben az inzulinszint, viszont nincs szénhidrát, amit lebontson, farkas éhes leszel, ezért muszáj lesz valamit enned. Viszont ha mondjuk egy darab keksszel/tejjel iszod a kávét - a tejben is szénhidrát, a laktóz -, akkor a termelődő inzulinnak lesz mit lebontania, és nem leszel éhes.
2011. aug. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!