Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért látom magam a fényképen...

Miért látom magam a fényképen vékonyabbnak, mint a tükörben?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságból lefényképeztem magam bikiniben, és sokkal vékonyabbnak látom magam képen, mint a tükörben.A combom durván vékonyabbnak láttam a képen, a hasam is laposabbnak tűnt.Ti nem tapasztaltatok még ilyent?
2011. aug. 24. 13:29
 1/5 anonim válasza:
100%
Nálam ez pont fordítva van :D
2011. aug. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
szerintem a fényképezőhöz vagy a tükörhöz vagy túl közel!:D vagy távol :D
2011. aug. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kis optikai csalódás. Odaállsz a tükör elé, a szemedet mozgatnod kell, hogy tetőtől talpig felmérd magad, az agyad úgy érzékeli, hogy sokkal nagyobb "valamit" nézegetsz, mint a fényképen, ahol az alak sokkal kisebb, a szemed egyátalán nem vagy csak kicsit mozdul.
2011. aug. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam pont fordítva van. Tükörben egész okés, képeken meg néha okés, néha elszörnyedek, hogy mekkora vagyok. Nem tudom mitől függ.
2011. aug. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nálam is így van. :) Most voltunk nyaralni és készültek rólam bikinis képek hát rendesen meglepődtem, hogy én így nézek ki ? :D Tükörben kövérebbnek látom magam.
2011. aug. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!