Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyással kapcsolatos kérdések...

Fogyással kapcsolatos kérdések? (bőv. Lenn)

Figyelt kérdés

1. Amennyiben valaki nem koplalással fogy le,hanem annyi kcal-t visz be,amennyi ahhoz kell,hogy meginduljon a fogyás,viszont nem tornázik,az csak izmot veszít?

2.Ha valaki többnek látszik a tényleges súlyánál,az azért van,mert nagy a testzsír%a?

Lehet ostoba kérdések,de érdekelne!Köszönöm


2011. aug. 26. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha valaki többnek látszik, az alkati kérdés, illetve attól is függ, kitől kérdezi meg éppen.

Nálam fordítva van, párom szerint 65 kg vagyok, igazából 76...:)

A mozgás kell. Anélkül szinte alig lehet fogyni, nem marad feszes a szép, nem lesznek szép vonalaid.

2011. aug. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

többnek látszik valaki: szubjektív. és valóban testalkat kérdése.


szálkásító étrenddel mozgás nélkül is megy le azért zsír! nem hiszem, hogy mindenképpen főleg izom fogyna. pláne ha elég a fehérjebevitel. és nem sportoló embereknél pláne nincs olyan sok lebontható izom, inkább a végeredmény, az egészség és a fogyás hatékonysága miatt kell edzeni közben, nem azért, mert amúgy zsíros izomnélküli szörny leszel :) //megjegyzem, azért lehetsz, ha nem olyan jó az étrended!//

tehát csak nagyon praktikus és ajánlott, egyszerűsítve így működik.

2011. aug. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igazából lehet nem ezek a legjobb kérdések,mert amiatt érdekelne,hogy:

Amikor az első babánkkal teherbe estem,nem figyeltem oda az étkezésre,sőőőőőt,fel is szaladt 25kg,amiből 10 rajtam is maradt.Ezzel a súllyal estem teherbe a 2.babánkkal,amikor már észhez tértem,egészségesen étkeztem,9kg-t híztam,a pici születése után 2 héttel ismét az eredeti volt a súlyom.Mióta szoptatok,az előző terhességemből rám ragadt súlyomból lement 10kg.Persze ez annak is köszönhető,hogy egészségesen eszem,na és nem kevés munka jár a 2 babával.A fogyás miatt kérdeztem,mert jó lenne,ha a zsír menne le,nem az izom :)

2011. aug. 26. 13:48
 4/6 A kérdező kommentje:
Elírtam,15kg maradt rajtam.
2011. aug. 26. 13:49
 5/6 anonim ***** válasza:

zsír megy le ha:

- nincs nagy energiahiány, kb heti max 1 kiló szokott beleférni.

- elég fehérjebeviteled van

- stimulálod az izmaidat, súlyzós vagy sajátsúlyos, teljestestes edzés.

2011. aug. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Heti 1kg-nál több biztos nem ment le,mert 5hónap alatt "ette le" rólam a pici.Fehérje szükséglet,nos vacsora mindig tojás,vagy túró,ebédre csirke,hal valamilyen körettel,vagy főzelék(főleg tarkabab és kelkáposzta).Mozgás terén bőven lenne mit csinálni,de 3 éjszakai szoptatás mellett piszok lusta vagyok guggolásokat és kitöréseket csinálni,súlyzós edzésnek így marad a 10 és 7kg-s gyerekemelgetés és cipelés,amiből kijut bőven :)Konkrét mozgás csak a napi 20 perc intenzív lépcsőgépezés van :S
2011. aug. 26. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!