Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lapos hasat milyen módszerrel...

Lapos hasat milyen módszerrel lehet elérni? (Minta lennt)

Figyelt kérdés

Ilyen hasat szeretnék elérni: [link]


165 cm 50 kg vagyok. az én hasam és környéke inkább olyan, mint Beyonce-nak:kicsit husisabb(max 2-3 kiló felesleg van rajtam)és széles a csipőm.


2011. aug. 28. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
De mi az a csík ott neki?
2011. aug. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az a csík a víz "árnyéka"... amúgy járj konditerembe. Tapasztalatból, ha 4-5 hétig heti 6x másfél órát vagy, amiből félóra hasizom, majdnem ilyen hasad lesz: D
2011. aug. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 bix ***** válasza:

utsó ez így nem igaz. mindennek a kaja a titka. lapos hasat csak diétával és megfelelő edzéssel fogsz tudni elérni lásd váltott szakaszos aerob/kardió terhelés a.k.a intervallumozás.


a konditeremben tömegelési szakaszban megfelelő kajával (zabálsz mint egy csorda disznó, és ez még csak a reggelid) és megfelelő súlyzós edzésekkel megnövelheted a hasizmokat is, ezzel lehet elérni hogy jobban elkülönüljenek, definiáltabbak, "3d"-sek legyenek. de a jó tömegelésnél zsír is jön ha tetszik ha nem.


ezek után lehet a terhelést megtartva intervallumos edzéseket bevezetni, az izmot megvédve leadni a zsírréteget. ez ami a képen van már elég durván alacsony testzsírszázalék, elég sok és komoly edzés kell hozzá (nem mellesleg a képen komoly ps utómunkát is lehet sejteni, szal élőben nem hiszem hogy így nézett ki...)


nincs szálkásító edzés, csak étkezés. a kaja a kulcsa mindennek... ha lemegy a terembe de nem társul megfelelő diéta az egészhez akkor 3000 év múlva se lesz ilyen hasa

2011. aug. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!