Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az nem gond, ha reggelire...

Az nem gond, ha reggelire annyira tele ettem magam, hogy még most is jól vagyok lakva,2 és fél óra elteltével? :D

Figyelt kérdés
Köszi:D
2011. aug. 30. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez meg milyen egy kérdés? Ha megettél két egész pizzát akkor nincs min csodálkozni. De ha egy gerezd fokhagymát ettél az már igencsak gond.
2011. aug. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy tál lecsót ettem :D
2011. aug. 30. 12:28
 3/7 A kérdező kommentje:
És arra vagyok kíváncsi, hogy nem gond-e, ha reggelre sokat eszem?
2011. aug. 30. 12:29
 4/7 Hailey13 ***** válasza:

az jóféle:D

nem gond, egyszer étteremben énis nagyon teleettem magam:D már azzal is keményen küzdöttem amit rendeltem, aztán faterom nagylelkű akart lenni, és még rendelt egy nagy adag desszertet, amit muszáj volt megenni:D hát, úgyéreztem ha behúzom a hasam odahányok az asztal közepére.:D

ehhez képest hazaértem és nem híztam semmit.xd

2011. aug. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Hailey13 ***** válasza:

amúgy:

reggeli: sok kaja

délben:ugyanúgy bőséges, de (elvileg) kevesebb

vacsorára: kevés

/én gyakran kihagyom a reggelit, délben néha alig eszek, este rájárok a hűtőre, és semmi bajom:D/

2011. aug. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is úgy voltam vele, hogy inkább reggel tegyem tele a hasam, ne este :D
2011. aug. 30. 12:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond, ha reggel jól laksz, mert azt egész nap feldolgozza a szervezet, az lenne a gond, ha este ennél ilyen sokat és utána nem tudnál aludni.
2011. aug. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!