Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elvetettem a sulykot, ez már...

Elvetettem a sulykot, ez már tényleges?

Figyelt kérdés
2 napig mindenféle nem kellő kajákat ettem, mivel családtagom szülinapja volt. De ráálltam a mérlegre, mert a 3. nap észbe kaptam, és az 2 kg-mal többet mutatott, mint amennyi vagyok(igaz reggeli után álltam rá, de amit reggelire ettem biztos nem volt 2kg)Ezt már ténylegesen híztam, vagy pár visszafogottabb étrendű nap után visszaállok a normális súlyomra?
2011. aug. 31. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű csak tele van a beled kajával,majd kikakilod és nem lesz gond. Vagy csak több vizet tart vissza a szervezeted most velem is ez van 3napja 2kg-al többet mutat a mérleg pedig fizikai képtelenség hogy híztam volna.
2011. aug. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Valóban így van. Én is ilyen alkalomkor csak sütit és cukros üdítőt ittam nagy mennyiségben. Másnap a mérleg 2 kilóval többet mutatott, mint a valódi súlyom, de pár nap múlva a szervezetem visszaállt, ahogy a súlyom is.
2011. aug. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ha szénhidráttal feltöltöd a glikogénraktárakat, ami önmagában is van fél-1kg egyéntől függően, akkor a szervezet sokkal több vizet köt meg, mint diéta idején, ami szintén lehet 1-1,5 kg. Meg is vagyunk a 2 kilóval, ebből max 10-20 deka zsír ment fel. Egy kiadós vécézés, visszaállás a normális kajára és 2-3 nap múlva ugyanott lesz a mérleg, vagy akár kevesebbet is mutathat, mint a zabálás előtt.
2011. aug. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, eléggé megnyugodtam tőlük :)
2011. aug. 31. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!