Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most fogyózzak tovább vagy...

Most fogyózzak tovább vagy mit kezdjek ezekkel a területekkel magamon? (képek)

Figyelt kérdés

160 cm vagyok és lefogytam 9 kilót, jelenleg 51 vagyok. Azonban a problémás területeken a párnák nagysága nem változott semmit. A képeken bejelöltem a problémás területeket.


Diétázom, mellette tornázok itthon és eljárok futni is ennek ellenére az eredmény változatlan.


[link]


[link]


[link]



Tudtok ezekre valami gyakorlatot ajánlani amivel eltüntethetném a hájacskáimat? :) Vagy videót linkelni?


Köszi előre is ha valaki válaszol.


2011. aug. 31. 12:27
1 2
 1/17 bix ***** válasza:
100%
hát érdekes. átlagos kajáról valami infót csöpögtethetnél pl tegnap mit ettél, és a heti edzéstervedet...
2011. aug. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
:O én is így nézek ki pont, de nekem még hátravan 5 kg. akkor lenne meg a magasság -110. Nem lehet, hogy koplaltál, vagy nem mozogtál semmit? Hogy néztél ki előtte? Lehet, hogy zsír mellett/helyett izmot bontottál, azért folyik így szét néhány vonalad. Egyél sok fehérjét, mozogj sokat, ez a legjobb mód.
2011. aug. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Tegnapi kajám:


Reggeli 2 szelet tk. kenyér, 2 főtt tojás, 2 nagy paradicsom.


Tízórai szőlő


Ebéd egy tányér zöldségleves, tészta nélkül, főtt hússal.

Egy nagyobb szelet grillezett hal + párolt brokkoli+főtt répa.


Uzsonna 1 barack.


Vacsora 3 tojásfehérje sütve, 1 db paradicsom.


Heti 4x futok 4-5 kilométert, illetve a rubint réka "van 5 perced" mind a 3 részét (has, comb, fenék) megcsinálom 3x. Ennyi...

2011. aug. 31. 12:44
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nagyobn zavar, akkor még fogyhatsz egy keveset. De azt tudnod kell, hogy az újságokban szereplő hölgyek főállásban foglalkoznak az alakjukkal, és képszerkesztő programok is segítségükre vannak. Szóval "egyszerű halandók" nem-igen tudnak úgy kinézni.
2011. aug. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kaja jó, sport is jó, úgyhogy csináld tovább, hogy fogyj még egy 5kg-ot, mert azért meg van honnan egy picit:) szép eredmény a -9kg, úgyhogy csak folytasd, biztos, hogy a problémás részek is csökkentek centiben, és még fognak is, ha kitartó vagy:) úgy nézem, azért alapvetően inkább körte alak vagy, szóval valószínűleg sose lesz XS-es méretű feneked és combod, de mindenen lehet formálni:)
2011. aug. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 bix ***** válasza:
100%

ne távokat fuss hanem időt. egy jó futótempó 10-15 km között van... napost napi 4-5 km az nem sok. növeld az időt és az intenzitást is ha tudod (gyorsabb futás...) az rr tornák meg nem sokat érnek sajnos, ő se attól olyan amilyen. saját súlyos edzésekkel sokkal tovább jutsz.


próbáld meg heti 4 futás 1 óra köré kitolva, tudom hogy megszakadós, de...

és mellé fekvők (4 kézállás, szűk normál széles extra széles) kitörés guggolás, ha van akkor egykezesekkel karra simán lehet edzeni, húzódszkodások, tolódzkodások...


kaja maradjon de az edzéssel kapcsolj bele és jólesz az. bár nekem gyanús hogy hol lesz ennek a vége 45 kilósan lesz valami alakod az azt jelenti hogy valahol valamit nagyon elrontottál mert nagyon leépítetted az izmaidat...

2011. aug. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja, az lemaradt, h most se nézel ki rosszul, a melleidet pedig határozottan irigylem:)
2011. aug. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ezeket megpróbálom.


Szerintem ott lett elrontva minden, hogy normális diétával és mozgással lefogytam 55 kilóra. Aztán nyár közepén bekerültem egy gyakorlati helyre, sokat idegeskedtem és a napom abból állt, hogy reggel és du 4-kor gyorsan bekaptam valamit... A gyakorlat végére már csak 51 kiló voltam. Valószínűleg itt csúszott el az egész.

2011. aug. 31. 13:05
 9/17 bix ***** válasza:
jaja. ott pattant le pár kiló izom sajnos. mindegy folytasd aztán hajrá. egyél rendesen meg mozogj intenzíven
2011. aug. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Oké, meglesz. Köszönöm szépen a segítséget.
2011. aug. 31. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!