Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sürgős! . Hogyan fogyhatnék 3...

Sürgős! . Hogyan fogyhatnék 3 hét alatt 6 kilót?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
A "szokásos" módszerrel. Levágod a jobb karod. Ha nem volt elég, a balt is.
2011. aug. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Úúúúú ez hatalmas!!!! Még most is röhögök rajta!!!!
2011. aug. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szigorú Norbi update1 diétával, sok-sok folyadékkal és napi sporttal.

Én 1 hónap alatt így adtam le 9 kg-ot!!!!

2011. aug. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Arra viszont figyelj, hogy nehogy visszahízd. Mert ha drasztikusan változtatsz sokmindenen, utána meg elhanyagolod az egészet(pl. már nem mozogsz, többet eszel, stb..), akkor könnyen bekövetkezhet.:S Szóval erre vigyázz ! :)


(Első: Úristen:D:D:D::DDxDDDxD)

2011. aug. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 bix ***** válasza:
100%

"Én 1 hónap alatt így adtam le 9 kg-ot!!!!"


és te szentül meg vagy győződve hogy mind a 9 kiló zsír volt igaz? tehát 81.000 kcal deficited lett kb egy hónap alatt...


ahhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaa.

hát nem. ennek több minta fele izom. a ducitréninges norbi dvd az pont semmire nem elég...


kérdező: tisztán zsírból sehogy. ha bevállalod hogy bukj izmot is, akkor simán. vidd a kajád 8-9000 kcal alá és mozognod se kell. koplalj és sikerülni fog.


istenem... imádom az ilyeneket. fogytam egy hónap alatt 180 kilót. heringgel kenegettem a s&ggem. kövessetek híveim.

2011. aug. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 bix ***** válasza:
100%
8-900 kcal akart lenni csak lányos zavaromban betettem még egy 0-át
2011. aug. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

15:12-es!

Nekem tök mindegy hogy miből adtam le 9 kg-ot 1 hónap alatt. Az a lényeg hogy lement és kész. És hogy ez a módszer igenis hasznos.


Egyébként már megbocsáss de mondtam én azt hogy zsírból adtam le???... szerintem nem.... de komolyan neked nem tök mindegy????

2011. aug. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 bix ***** válasza:

jah nekem aztán teljesen:D akinek az izom és a zsír teljesen ugyanaz, az meg is érdemli hogy úgy nézzen ki ahogy... tudod nem mindenkinek ilyen alacsonyak szerencsére az elvárásai...


sokkal jobban hantzik ha úgy írod le hogy képzeld négy hét alatt leadtam egy kiló bélsárt két kiló vizet, egy kiló zsírt és 5 kiló izmot. fogytam 9 kilót.


és te erre még büszke is vagy?:D

2011. aug. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!