Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ma nagyon bezabáltam és...

Ha ma nagyon bezabáltam és reggel 50kilot mutatott a mérleg most pedig 52-t és nagyon daginak érzem most magam, akkor mit csináljak hogy a nap végére megint 50legyek? Tornázzak 3szor annyit mint amit szoktam?

Figyelt kérdés
Ettem ma 3 kis sütit amit tesom sütöt,egy fél meglegszendvicst,fagyit 2gombocot karamel és joghurt,banán, egy kis borso fözelék fasirtal és fél zsömlével,és megin fagyi csavaros kicsi csoki vanilia,és egy fél csomag szüz tea keksz jeszuss leirni is sok:S és amugy mindig csak egyszer szoktam enni föt ételt almával szoktam kezdeni a napot.Az jó ha ma sokat tornázok holnap meg csak almát és egy tányér müzlit eszek?
2009. ápr. 19. 15:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
73%
Csak azért vagy nehezebb, mert az a sok étel amit ettél megkötötte a vizet benned. 1 nap alatt nem lehet elhízni. Nem tudom milyen magas vagy de 50-52kg-osan nem kéne ennyire pánikolni. A szűztea pedig has-és vízhajtó és nem egészséges! és ha holnap nem eszel fehérjét akkor csak az izmodból fogsz fogyni.
2009. ápr. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
menj el szarni!
2009. ápr. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
58%
reggelre megint 50 kg leszel,az alvás kalóriát éget
2009. ápr. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
56%
Menj el pszichológushoz és orvoshoz, akik elmodnják, hogy az 52 kilóddal akár el is áshatod magad, mert rettentően kövér vagy! Basszus nem beteges ez egy kicsit? Úristen 52 kg lettél. Jó érzés kínozni magad? Rettentő sokat is zabaáltál ma tényleg... Ezt most komolyan írod, vagy csak kamu? Bocsánat, de már nagyon elegem van a : mit tegyek, bűnöztem, meg ettem egy fél zsömlét! kérdésekből!
2009. ápr. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
uristen:D de most komolyan ez nem sok? az meg azt irja menyek el szarni:D istenem:D
2009. ápr. 19. 16:57
 6/23 anonim ***** válasza:
49%
Egyetértek a 16:48-assal, az 52 kilóddal szerintem menj el a pics@ba! Dagadt disznó!
2009. ápr. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát 1 naptól nem hízol el, valóban sok, de ha 1 nap alatt ellehetne hízni.. Szép is lenne! Néha-néha lehet bűnözni, ami nem is bűnözés szóval néha lehet normálisan is enni és akárhány cm is vagy 50 kg nem sok, menstruációkor is ingadozik a súlyos 1-2 kilóval, ha eszel akkor is, ha sokat iszol akkor is ezer oka van, 1 nap alatt megehetnél 6 malacot is akkor sem híznál csak kidurranna a hasad.
2009. ápr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
15:45 és 17:36nak köszi a választ amugy 157cm vagyok
2009. ápr. 19. 18:06
 9/23 anonim ***** válasza:
53%
hát 157 cm-hez tényleg nem kevés az 52 ,amőgy szerintem amit ettél az rengeteg, te talán menj el futni,és korlátold az ételt pl 18-19 után már ne nagyon egyél nehéz ételeket!
2009. ápr. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
50%
Érdekes módon a BMI kalkulátor szerint a tökéletesen normális tartományba esik a súlyod, és ahogy nézem, még a normálisnak is az elős felébe, tehét nagyon közel a soványhoz... De ettől érzed jól magad... Sajnálom...
2009. ápr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!