Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem tudok fogyózni. Mit...

Nem tudok fogyózni. Mit tanácsoltok? (többi lent)

Figyelt kérdés

14 éves koromba túlságosan vékony voltam. Hízókúráztam amitől nagyon nagy lett az étvágyam. folyamatosan hízok, hízok, hízok. fél évvel ezelőtt fogyóztam. de mindenki leszidott h miért fogyózok amikor pont jó húsban vagyok. Járok táncra, de az nem elég. A többiek miatt abbahagytam a fogyókúrát és elfogadtam tőlük a nasit. Muszáj is volt elfogadni mert, ha nem akkor elkezdenek vitatkozni. Még több súly magamra ment. Itthon Anya nem főz nekem külön. Csak fehér kenyér van, zsíros tej mert csak azt szeretik és vagy gyors étel vagy valami hízlaló. Ami nem lenne hízlaló akkor az főzelék amit nagyon utálok. Ne kérdezzétek meg légyszi hogy hány kiló vagyok, mert nem akarom megint hallani hogy ne fogyózzak... De ha akarnék se tudnék :(


u.i: a családból mindenki sovány.. csak én vagyok ilyen :(


16/L


2011. szept. 1. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Pedig jó lenne tudni, mennyi vagy, lehet, nem is kéne fogynod, csak te hiszed ezt.
2011. szept. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Reggelire egyél tojást, 1 szendvicset, vagy vegyél magadnak müzlit, és edd azt tejjel/joghurttal. Gyümölcs feltételezem van nálatok is, mint mindenhol, így legyen az, vagy natúr joghurt az uzsonna/tízórai, az ebéd legyen az, amit a többiek esznek, csak kisebb (fele) adag, vacsira meg ha nincs más csak az ebéd, akkor ne vacsorázz, vagy pedig túró / tojás.

Tojást te is tudsz főzni/sütni, gondolom...

2011. szept. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kb 166 centi lehetek..rég nem mértem magam. 55 kiló vagyok, de semmi izom nincs rajtam. és a fél zsír a hasamon van. Hasra hízok a legjobban
2011. szept. 1. 18:55
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm 18:54
2011. szept. 1. 19:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Pedig ennyi centivel és kilóval, főleg ha táncolsz, nem nézhetsz ki rosszul. Nem azt értékeled te kövérségnek, hogy már nem csontos kislány vagy, hanem nőies, formás nő?
2011. szept. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De tényleg nagy a hasam, és a csípőm borzalmasan nagy. :(
2011. szept. 1. 19:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem tornázz esetleg és ne fogyózz..amúgy nem hiszem, hogy ne lenne jó alakod. Mikor húgom táncolt neki szinte kocka hasa volt 1-2 év után. (hip-hop)

Mondjuk ő nem csak a táncórán táncolt, hanem otthon is ez volt a hobbija :)

2011. szept. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!