Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Összeállítod nekem ha megkérhe...

Összeállítod nekem ha megkérhetlek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! össze tudnátok nekem állítani egy diétát ezek szerint? hogy legyen így:

napi 6x enni

napi 1377 kcal,400g kcal-nak megfelelő fehérje ( étkezés 30%a fehérje)

190 g ch az étkezés 55% Ch.

és zsír 22g zsír az étkezés 15 százaléka.

így kellene nekem egy diéta,ha tudnátok segíteni megköszönném (: Ja és még annyit hogy iskolába járok még szóval olyan diéta kellene (: De mindennek így kell lennie! Ja és amiket ehetek: sonka,vaj,zöldségek,tojás,natúr müzli,zabpehely,0%-os joghurt,puffasztott rizs,alma,narancs,sárgabarack,húsok,halak,túró,sajt,saláta. ezek állnak rendelkezésemre :) Nagyon szépen köszönöm a segítséget! Hello.


2011. szept. 3. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
össze nem tudom állítani, de hátha ez segít, ha elolvasod.: [link]
2011. szept. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi. de többet érnék ha valaki össze állítaná nekem :)
2011. szept. 3. 21:23
 3/9 anonim ***** válasza:
természetesen, 1000 forintért étrend + edzésterv megy!
2011. szept. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
?
2011. szept. 3. 22:06
 5/9 anonim ***** válasza:

Gondolom, arra célzott, hogy nincs ingyen ebéd. Vagy megcsinálod magadnak, neked ugyanannyi, mint másnak, ha lusta vagy, akkor vagy keresel egy dietetikus, vagy fizetsz neki. De a dietetikus többe kerül.


Amúgy neked miért is nem megy?

2011. szept. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
mind1. kösz a semmit :)
2011. szept. 4. 19:46
 7/9 anonim ***** válasza:

? :D kösz a semmit?

leírtam, hogy igen, és mindenkitől elkérem az ezrest ezért. akit kicsit is érdekli, az boldogan megfizeti, már ha veszem a fáradtságot, hogy elküldjem neki a bankszámlaszámom.. amihez egy ideje lusta vagyok, tehát még ingyen is segítek esetleg, de ez a kösz a semmit.. -.-


ott a builder.hu, nézz étrendeket.

2011. szept. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
1000 ft. nem sajnálom ne félj...:) de mind1... :DD
2011. szept. 6. 18:55
 9/9 anonim ***** válasza:

1000. mert ki vagyok én, hogy pénzt kérjek de sokat? áh, senki.. :)

tényleg tanulmányozd a builder.hu-s étrendeket, vagy ha komolyan érdekel, akkor írj privátot.

2011. szept. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!