Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Futás otthon? Ennek vajon...

Futás otthon? Ennek vajon lehet hatása?

Figyelt kérdés

Szeretnék futni, de a közelünkben minden le van betonozva, ha betonon futok, akkor fáj a térdem.

Kertes házban lakunk, van udvarunk is, van egy szabad hely a kertben, ahol tudnék egy jó pár kört futni (bár nem túl nagy körök), ennek lehet vajon hatása?:)

Köszönöm:)


2011. szept. 4. 09:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Esetleg konditerem, futópad?
2011. szept. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze, hasznos. Csak engem nagyon idegesítene, hogy 30 méteres köröket futok. Miért nem biciklizel?
2011. szept. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Oh, engem nem zavar a 30 m :D

Biciklizni sokat szoktam, de mellette szeretnék egy kicsit futni :)

2011. szept. 4. 09:40
 4/10 B_la válasza:
100%
Akkor futás közben told magad mellett a biciklit.
2011. szept. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
figyelj:D anyukám így készült a félmaratonra! sikerült neki..jó mostmár így 5 éve után kijár a gátra futni..ugyanolyan hatása van:)Nálam is jó .. igaz meg kell tennem 150kört de én nem ezzel foglalkozok..
2011. szept. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ment a zöld kéz ;)
2011. szept. 10. 14:44
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze,h vagy hatasa. En olyat is csinaltam,h a nagy nappalinkba futottam le vagy 200 kort, mert kint zuhogott az eso. Hajra! :)
2011. szept. 11. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is :)))
2011. szept. 11. 10:01
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer azt csináltam, hogy a lakásban kedztem futni, szobámat körefutottam, majd a folyosó, vissza a folyosón be a nappaliba és körbe futottam, aztán vissza a folyosón a szobámba és újra. Na ezt kb. 30 percen át toltam xD Mert kint nagyon hideg volt már, a Komjádiba meg hétköznap nem tudtam menni. Úgyhogy a lakásban futottam xD :D szerencsére senki nem cvolt otthon, mert vicces látvány volt. KÖzben ment a rádió :D
2011. szept. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Lakásban még furcsább, igen:D

Na de ha valami hasznos, akkor megéri:D

2011. szept. 11. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!