Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Combról és seggről, hogyan...

Combról és seggről, hogyan lehet a gyorsan és hatásosan fogyni?

Figyelt kérdés
és kb mennyi idő után lesz eredménye?
2011. szept. 4. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekel:) sztem ha erre így most mindenképp válaszolnom kéne, én ilyeneket mondanék, hogy görkori, guggolás
2011. szept. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 De Puta Madre ***** válasza:
Diétával, meg aerob edzéssel.
2011. szept. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bix ***** válasza:
így is van ahogy előző mondta. hogy mennyi idő? heti 0.5-1kg fogyás a normális ütem ami még esélyessé teszi hogy valóban zsírt égetsz és nem megy ez az izmok rovására. helyileg fogyni sajnos nem fogsz tudni, úgyhogy készülj fel hogy mindenhonnan le fog menni a fölösleg, még onnan is ahol nem fölösleges lásd a melled ha nő vagy (és minden bizonnyal az vagy:D)
2011. szept. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Helyi fogyás nincs, legalábbis sokan ezt mondják, de van valami, ami igaz lehet: onnan fogysz legelőször, ahová utoljára rakódott a zsír, és onnan fogysz utoljára, ahová legelőször híztál. :)

De a fenék és a comb átalakítására nagyon jók a Rubint Réka-féle gyakorlatok. Nekem legalábbis ez vált be. :)

Ahhoz, hogy fogyj, elengedhetetlen az ellenállással végzett gyakorlat: ez lehet saját testsúly, súlyzó, erőgépek, gumiszalag. Csak kardióval (pl. futás) nem lehet fogyni. Valóban felpörgeti az anyagcserét, de súlyzós edzés hiányában az ember "megtröttyen".

A fogyás viszont nemcsak a mozgáson múlik, hanem a táplálkozásodon is: több zöldség, gyümölcs, főzelék, saláta, valamit kevesebb kóla, csipsz, édesség. :))


26/L

2011. szept. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
igen, az aerob edzés az hasznos.
2013. dec. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!