Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi lehetett a kcal,...

Mennyi lehetett a kcal, szénhidrát, és zsírtartalma?

Figyelt kérdés

Megettem egy gyros tálat krumpli NÉLKÜL, és szeretném tudni, kb mennyi lehetett (nem azért, mert összedől a világ, csak érdekel. Tudom, google a barátom, de sajnos most nem tudott segíteni, pedig ott kezdtem...)

Esetleg valaki ha meg tudná mondani, akkor köszi.


2011. szept. 4. 21:01
 1/5 A kérdező kommentje:
És elvileg csirkéből volt, öntettel együtt ettem.
2011. szept. 4. 21:05
 2/5 anonim ***** válasza:

én ma fagyszott gyrost vettem ebben 100 grammban 137 kalória volt,18 gramm fehérje,0.5 gramm szénhidrát,7 gramm zsír.

nem olyan vészes csak sajna párom szereti felönteni az egészet egy doboz tejföllel és az nagyon megdobja :)

2011. szept. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod, ahhoz mi volt?

És az a 100 g kb mekkora adagnak felel meg?

(mondjuk ha egy kb 25 cm átmérőjű tányérról van szó)

2011. szept. 4. 21:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyjából azt mondanám, hogy kb 300-400g körüli az a csirke, szóval az kb. 300-400kcal a hús. Tzatzika kb. 100-150kcal lehet. A saláta ehhez képest elenyésző, olyan 30-40kcal max. Olyan 600kcalt mondanék.
2011. szept. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én csak 120 gramm húst ettem tegnap jó sok salátával. így is egy normál adag volt nekem.párom 3x annyi húst evett neki meg az volt a normál adag. szóval le kéne mérni mert nagyon nagy különbségek lehetnek.
2011. szept. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!