Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet-e fogyni a slim greenlin...

Lehet-e fogyni a slim greenline 700-tól?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 06:16
 1/8 bix ***** válasza:
ezerszer le lett írva hogy nem. egyébként meg elég gáz cucc, még egy nyomorék angol oldala sincs amin meg lehet találni mit csinál, étvágycsökkentő vagy bármi más... így viszont az alja fogyasztócsodaszerek alja... ami azért nem semmi
2011. szept. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet fogyni tőle,ha csak azt eszed és semmi mást,tutira le fogsz fogyni.
2011. szept. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Semmiféle csodabogyitól magában nem lehet fogyni. Nemtudom hogy szedtél e már valamilyen bogyót,de ha észreveszed a tájékoztató mellé mindíg kapcsolnak egy diétát amit be kell tartani.

Namost ha elkezded azt a détát akkor attól fogysz és nem a bogyótol:)


Szégyellem de elmondom kb 3-4éve megszállott fogyibogyós voltam,hittem bennük hogy használnak. Ki is próbáltam egy csomó félét. Hát egyik sem hatott,csak a pénztárcám lett karcsúbb...


Most fél éve elkezdtem kalóriát számolni,sok fehérjét bevinni és intenzíven mozogni,meg is lett az eredménye -25kg,mindenféle csodaszer nélkül!

2011. szept. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha le lehetne, egyetlen kövér embert sem látnál, és ez a topik is üres lenne.
2011. szept. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én még nem próbáltam fogyiszereket .A férjem akar fogyni,de mozogni lusta és gondoltam hátha jó.
2011. szept. 5. 09:12
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezek a bogyók önmagukban nem fogyasztanak. Diéta és mozgás mellett valóban dobhatnak valamit a fogyáson, de orvosilag bizonyított, hogy ez mindössze 3-5%-ban befolyásolja a dolgot. A cégek persze mindent összekamuznak, hogy eladják a termékeiket horror összegekért, aztán röhögnek a markukba.

A férjedet inkább arra vezesd rá, hogy változtasson az étkezésén (kevesebb nasi, több zöldség és gyümölcs), valamit a fogyáshoz és a bőr megereszkedése ellen elengedhetetlen a mozgás! Ha nagyon kövér, először a séta is megteszi. Később, ahogy fogy, fokozhatja a terhelést, így nem mennek szét az ízületei.


26/L

2011. szept. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, még annyit, hogy ha a férjed ragaszkodik valamilyen táplálékkiegészítőhöz, akkor inkább fehérjeturmixot igyon, de azt is csak akkor, ha elkezd edzeni. Így az izmai nem esnek össze a fogyástól.


26/L

2011. szept. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Bix extra méretű gyökér vagy! Megnéztem pár válaszodat, és függetlenül attól, hogy igazad van vagy sem, nem hiszem, hogy ilyen stílusban kellene előadnod. A kérdésem az, hogy te bevetted-e a Slim Greenline-t? Ha igen, akkor valóban igaz, hogy megborítja az agyat. De ha ilyen nagy tudora vagy a témának, miért vetted be? Ha nem vetted be, honnan tudod, milyen hatásai vannak? Ha annyira sok eszed van, ezt miért nem gondoltad át ebből a szemszögből is? Mindettől függetlenül gratulálok, mert ezek szerint ebből meg tudsz élni.
2011. okt. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!