Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hallottam olyan lányokról,...

Hallottam olyan lányokról, akik fogyni akarnak, és ezért eszik a hajukat. Ez igaz?

Figyelt kérdés
Ez csak egy légből kapott valami, vagy tényleg vannak olyan lányok, akik eszik a hajukat, hogy teltséget okozzon és így nem lesznek éhesek?
2011. szept. 5. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszer a Naplóban, Aktívban, vagy a Fókuszban valóban volt róla szó. Éheztették magukat, anorexiásak voltak, és a hajukat ették. Ha jól emlékszem, nem tudták megemészteni, és felhalmozódott a gyomrukban olyan csomóba, mint amit te veszel ki a fésűdből, ha sok hullik ki, és összegöngyölíted.
2011. szept. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez így nem igaz.De olyan van hogy valaki tépi és eszi a haját.Idegi alapon van ez..Általában aki már ezt csinálja annak komoly pszichés gondjai vannak.

Nem beszélve arról,hogy a hajat nem tudod megemészteni,és egy idő után ez is gondot okozhat.(orvosi segítség kell azoknak akik a hajukat eszik)

2011. szept. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is vmi tévé műsorban láttam, de rosszul értelmezed a dolgot. NEM azért eszik a hajukat, hogy fogyjanak. Hanem koplalnak, éheznek, nem akarnak hízni, ezért olyan 'dolgokat' esznek, amiket nem tud megemészteni a szervezetük, de 'eltelíti' őket. Állítólag ez régebben volt 'divat' az anorexiások között. Volt amelyik a haját ette, rágcsálta a takarója szélét, szóval szövetet evett, elvetemültebbek pedig akár vattát...
2011. szept. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jah, szóval a lényeg, hogy úgy érezte, hogy evett, mert tényleg evett, de nem hízott tőle. Viszont ezek a dolgok így megülnek az ember gyomrában és felgyűlnek, ergó egy idő után halálos...
2011. szept. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!