Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez mégis hogyan lehetséges?

Ez mégis hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

Múlt héten 75 perc alatt (mindig gyors gyaloglással kezdek + fejezem be) dolgoztam le futógépen 420 kcalt, úgy hogy teljesen sík padon futottam (tehát nem állítottam emelkedőre), úgy hogy 6 perc futás, utána 3 perc séta.


Most rosszul aludtam, suli miatt is fáradtabb voltam, és ezért ma nem futottam, csak NAGYON gyors tempóban gyalogoltam (sőt már majdnem sprint volt :D) 3-as vagy 4-es emelkedőre állítva, néha levettem 1 vagy 2-esre pihenésképp.

75 perc alatt 432-433 kcalt égettem el (futógép ezt írta ki.)


Én állítottam be a gépet ma rosszul mert nekem irreálisnak tűnik a ma ledolgozott kcal mennyiség... ugyanarra a súlyra és életkorra állítottam be, és ugyanazon a gépen futottam.


Nekem irreális. De ha emelkedőn megyek GYORS tempóban akkor is el lehet égetni kb. annyi kcalt, mintha sík padon kocognék?


2011. szept. 6. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem irreális, a pulzust bizonyos tartományban kell tartani, ha túlságosan erölködsz, az nem jó, inkább rossz.
2011. szept. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
akkor azt mondod, jó a gép, és jól is állítottam be a testsúlyt, életkort, stb? És TÉNYLEG 420 KCALT elégettem ma?:O:O
2011. szept. 6. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!