Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy hízhatnék a felsőtestemre?

Hogy hízhatnék a felsőtestemre?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy a combomon és a fenekemen duci vagyok. Mellem és hasam viszont nincs, felül a csontom is ki van. Mit kellene tennem, hogy ne a combomra rakódjon a zsír, hanem a mellemre, a felsőtestemre?
2011. szept. 7. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt konditeremben alakíthatod.
2011. szept. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bix ***** válasza:
genetika. konditeremben azt tudod belőni hova izmosodj, nőként nem fogsz jelentős mennyiséget felpakolni. mellre hízás ha lenne akkor minden nő akkora kannákkal mászkálna mint ide lacháza. de a hízás helyét nem lehet lokalizálni ahogy a fogyást sem.
2011. szept. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És miért zsírt akarsz magadra pakolni? Normálisan kajálni, és edzeni az túl megerőltető?
2011. szept. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is hasoló a problémám. Felül nagyon sovány vagyok, izmom semmi, így én bokasúlyzót vettem, azt tépőzárazom a kezemre és azzal súlyzózom, inkább mozgom. Azt vettem észre sokat változott a válam, a karom, a hátam de a cicim is formásabb, kicsit nagyobbnak tűnik az izomtól. De ezt nem lehet túlzásba vinni!! Ja és rengeteget kell enni, különben az izmok nem fejlődnek.
2011. szept. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!